Skocz do zawartości

elektryczne szyby asia f


Gość kałuż

Rekomendowane odpowiedzi

Gość stawpol2

daj kolego schalke adresik to ci podeśle dokładny schemat tych szybek podłączysz bez problemów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

daj kolego schalke adresik to ci podeśle dokładny schemat tych szybek podłączysz bez problemów

 

Wrzuć na forum, gdyż pewnie paru innym osobom również się przyda. W razie gdybyś nie miał jak wrzucić podeślij mi admin@samnaprawiam.com ja wrzucę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość schalker

Witajcie ponownie,

 

jeszcze mam pytanie odnośnie przewodów ? Jakie przewody kupić i gdzie ? Czy mogą być to zwykłe przewody które stosuje się do domowych instalacji elektrycznych.

 

Jaki przekrój powinny mieć ? 1 mm wystarczy czy dać 1,5 ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość schalker

Witajcie,

 

niestety porażka :/

 

Próbowałem połączyć tak jak według schematu, sprawdzałem wszystko kilka razy i niestety porażka.

 

Potem próbowałem podłączyć tylko jeden przełącznik z jednym silnikiem, robiłem wszystkie możliwe kombinacje i zonk. Zasilanie i masa jest dobrze podłączone bo przycisk jest podświetlony, a z silnika wydobywa się jakiś odgłos.

 

Czy nie macie może dostępu do innego schematu ? Bo ja mam tylko ten schemat gdzie z silnika pasażera wychodzą 2 kable.

 

Cały układ łączyłem cienkimi drutkami - czy to nie mogła być przyczyna ze silnik nie ruszył ??

 

Pozdrawiam

Marcin

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość schalker

Witajcie,

 

wszystko działa !!

 

kabelki cienkie, prowizoryczne były ok. Po prostu podłączyliśmy cały zestaw do prostownika, a nie do akumulatora :/

 

Dziękuje za pomoc.

Teraz trzeba tylko kupić kable, zgrzewkę piwa i zamontować zestaw.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość schalker

Witam !

 

UDAŁO SIĘ !

 

Cały zestaw po 8 godzinach montażu śmiga aż miło. Problem jedynie mam z przełącznikami od strony kierowcy.

 

Niestety posiadam polską wersję Astry - produkcja Gliwice z 1999 roku. Niestety w boczku kierowcy nie ma rynienki którą można wyciągnąć i włożyć zamiast niej przycisk. Trzeba by było wycinać, co jednak może brzydko wyglądać.

 

Czy ma ktoś doświadczenie w tej kwestii lub jakąś radę ? Czy pozostaje jedynie szukać boczku w którym było oryginalnie miejsce na przełączniki elektrycznych szyb ??

 

Pozdrawiam

Marcin

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania