Skocz do zawartości

Grzes997

Administrators
 • Liczba zawartości

  4642
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Zawartość dodana przez Grzes997

 1. Twierdziałem w poprzednim poście że skrzyżowanie jest źle oznakowane, starczy namalować ciągła linie i każdy wjeżdża na swój pas potem już jadą jak chcą
 2. W wersji bez klimatyzacji pewnie będzie brakowało mocowania sprężarki i znając życzcie będzie ją można przykręcić
 3. Mamy tam drogę dwupasmową więc każdy wjeżdża na swój pas więc jeśli tam się spotkają dwa pojazdy to albo są winni wspólnie albo jest winny ten co zmienia pas ruchu i moim zdaniem starczyło by tam zrobić parę metrów ciągłej linii tak od skrzyżowania w stronę przejścia i problem był by rozwiązany.
 4. Tak na upartego to pojazd nr 1 przekraczając znak strefy zamieszkałej już znajduje się na drodze ze skrzyżowaniem równorzędnym.
 5. OK ale pojazd numer 2 i 3 nie wie że tam jest strefa zamieszkania, oni ze swojej pozycji nie widzą co tam jest za znak, moim zdaniem skrzyżowanie równorzędne to równorzędne a skoro już ktoś musi ustąpić jako pierwszy mimo swojej prawej strony wolnej to te skrzyżowanie powinno być inaczej oznakowane.
 6. Jeśli jest to skrzyżowanie równorzędne to zdecydowanie pojazd numer 1 jedzie pierwszy
 7. Dokładnie, a fundusz gwarancyjny jest restrykcyjny i nieunikniony
 8. Tu kolego Adam1954 się myślisz, sprzedający jak i kupujący ma obowiązek zgłosić fakt zbycia/kupna pojazdu do ubezpieczyciela, sprzedający robi to po to by by pojazd zdjęto z jego konta a kupujący by obecną polisa przepisać na siebie i kontynuować lub też zrezygnować, wszystko zależy od kasy i zniżek, wyobraź sobie że jesteś młodym kierowcą i jest to twój pierwszy samochód więc nie masz zniżek, kupiłeś pojazd od kogoś kto ma pełne zniżki, niejednokrotnie różnica w składkach to ponad 1 tyś zł i teraz Ty jako nowy właściciel zaliczysz dzwona z innym pojazdem to myślisz że Ci to ujdzie bezkarnie, to powiem Ci że nie, ubezpieczyciel nie wypłaci odszkodowania chyba że Ty pokryjesz przekalkulowaną składkę, w momencie jak ty zgłaszasz ubezpieczycielowi że kupiłeś samochód to on po rozmowie telefonicznej i prośbie o przesłanie umowy przekalkuluje polisę i wyśle Ci do domu aneks umowy z kwitkiem do zapłaty. Stary właściciel po zbyci samochodu i zgłoszeniu tego faktu u ubezpieczyciela nie ma obowiązku zapłacić nie zapłaconych składek. Ludzie tak robią że jeżdżą na polisach starych właścicieli ale podczas kolizji czy też wypadkowi sprawa wypływa a nowy właściciel i tak pokryje wszelkie koszty.
 9. Jeśli chodzi o instrukcje napraw to wszystkie są ok
 10. 404 w Instrukcje napraw - Opel, Fiat, Daewoo i parę innych po za tym chyba wszystko ok sama stronka jest fajna i czytelna.
 11. Fiat Albea nie ma wyskalowanej temperatury na wskaźniku, więc raczej nie jesteś w stanie ocenić czy jest 98 czy 90 stopni, druga sprawa różnica 8 stopni wskaźnik nie jest wstanie pokazać, pewnie jak by nie zadziałał włącznik wentylatora to wskaźnik poszedł by na czerwone pole z oznaczeniem H
 12. Ja bym sprawdził szczelność instalacji, jak mechanik tam z tymi świecami i przewodami szalał to mógł pęknąć lub poluzować jakiś wąż gumowy z instalacji LPG
 13. Bo chcesz odpowiedzi ale źle zapytałeś, i na tym Panowie kończymy te dywagacje. Kolega Silvo44 pokierował Cię jak pozyskać wiedzę na nurtujące Cie pytanie. a ja dodam
 14. Adam1954 proponuję wyhamować konie emocji, wystarczyło by zapytać do jakiego silnika jest potrzebny schemat i być może byś udzielił koledze pomocy.
 15. Pasek nie ma nic do rzeczy podczas skręcania, jedynie co mi przychodzi to kontrola geometrii kół.
 16. Nie wiem co to są dla Ciebie okolice Katowic ale myślę że w serwisach RTV Ci to ogarną.
 17. Albo baterie są nie najświeższe lub w kluczyku trzeba wymienić kondensator elektrolityczny, może mieś wewnętrzne zwarcie i będzie pożerał każda baterie.
 18. Na stronie producenta napisali https://www.voulis.com/en/car-cleaning-care/powerful-cleaning-liquids/strong Czyści aluminiowe felgi-niklowane chromy bez wpływu na nie. Czyści również skutecznie węgle i pozostałości soli. Nadaje się do czyszczenia zbiorników inox. Stosuje się go w postaci stałej lub rozcieńczonej w stosunku 1: 1 do 1:10 wodą, w zależności od zabrudzeń.
 19. Takie głupie pytanie czy biegunowość zasilania jest dobra może coś w tym nowym silniku jest nie halo z przewodami i zamiast dmuchać do kabiny to wydmuchuje, ja bym to sprawdził
 20. Nie znam tego środka ale wiem że środki do czyszczenia felg bardzo dobrze rozpuszczają pył z klocków hamulcowych, a czy poradzą sobie ze smarami czy tez innym brudem to musiał byś sprawdzić, stalowych elementów czy tez aluminiowych pewnie nie zje skoro felgi są stalowe i aluminiowe.
Partnerem serwisu: Karty Plastikowe && Karty Plastikowe
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum akceptujesz Warunki użytkowania forum Warunki użytkowania.