Skocz do zawartości

ArKos

Administrators
 • Liczba zawartości

  7258
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana ArKos w dniu 11 Czerwiec

Użytkownicy przyznają ArKos punkty reputacji!

O ArKos

 • Tytuł
  Administrator

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Śmierdzi późniejszą próbą spamu i przemycaniem linków - lojalnie uprzedzam, że leci ban z urzędu. Co do sedna sprawy: nie potrafisz korzystać z google? https://pomoc.otomoto.pl/hc/pl/articles/360007217233-18-07-2018-Sprzedaż-pojazdów-obywatelowi-ukraińskiemu-przydatne-informacje https://www.autofakty.pl/sprzedaz-auta/sprzedaz-samochodu-na-ukraine-czy-sie-rozni-od-sprzedazy-auta-w-polsce/ https://autoumowa.pl/sprzedaz-samochodu-ukraincowi-na-co-uwazac/ I jeszcze pierdylion innych....
 2. Ile prądu pobiera każda ze świec i jaką ma oporność?
 3. Teoretycznie. Ja zawsze korzystam z bańki ciśnieniowej.
 4. Za pomocą zwykłej metody powinno się dać. Mając ciśnieniowe urządzenie do odpowietrzania, takie prace nie sprawiają problemów.
 5. Chyba bym poszedł w tą stronę. Wymiana z godzinkę...
 6. Chodzi o drewniany model czy co...
 7. Jak znam życie, to nigdy nie wymieniano płynu w wysprzęgliku. Przepompować czystym płynem na zasadzie odpowietrzenia sprzęgła i zobaczyć.
 8. Miałeś już Lagunę... jeszcze nie masz dość?
 9. Może to kwestia tylko wymiany oleju a może to koniec skrzyni. Nie da się bez oględzin tego stwierdzić. Jeśli olej śmierdzi spalenizną to może się da odratować, jeśli są opiłki, to skrzynia do roboty.
 10. Reklama komercyjna jest płatna. Regulamin warto przeczytać. Żegnam...

 11. Moim zdaniem masz, ponieważ znajdujesz się na drodze głównej. Mylić może bardzo szeroki pas zieleni, jednak wchodzi on w skład drogi głównej i pełni niejako rolę linii ciągłej. Gdyby w tym miejscu nie było pasa zieleni, a miejsce do zawracania wyznaczone przez linie, to co... dalej Caddy miałby pierwszeństwo skoro stoi mu "ustąp" a Ty ZNAJDUJESZ SIĘ na drodze głównej?
 12. To jest MINIMUM DOPUSZCZALNE. Sprawny silnik, gorący, ma ok. 2,5 bara a maksymalne 4 bary robi się przy ok. 2000obr. Jak tulejki poginą albo je pomiażdżą, to pompa oleju nie jest osiowo względem wału i zębatki pompy pracują niewłaściwie. Znam przypadki ich pęknięcia. Jest to wykonalne fizycznie, ale rozrząd wtedy nie jest właściwie ustawiony - prawie nigdy się nie zgadza.
 13. Trzeba zweryfikować wnętrze pompy. Może być konieczność wymiany pokrywy.
Partnerem serwisu: Karty Plastikowe && Karty Plastikowe
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum akceptujesz Warunki użytkowania forum Warunki użytkowania.