Skocz do zawartości

ArKos

Administrators
 • Liczba zawartości

  7250
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana ArKos w dniu 11 Czerwiec

Użytkownicy przyznają ArKos punkty reputacji!

O ArKos

 • Tytuł
  Administrator

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Jak znam życie, to nigdy nie wymieniano płynu w wysprzęgliku. Przepompować czystym płynem na zasadzie odpowietrzenia sprzęgła i zobaczyć.
 2. Miałeś już Lagunę... jeszcze nie masz dość?
 3. Może to kwestia tylko wymiany oleju a może to koniec skrzyni. Nie da się bez oględzin tego stwierdzić. Jeśli olej śmierdzi spalenizną to może się da odratować, jeśli są opiłki, to skrzynia do roboty.
 4. Reklama komercyjna jest płatna. Regulamin warto przeczytać. Żegnam...

 5. Moim zdaniem masz, ponieważ znajdujesz się na drodze głównej. Mylić może bardzo szeroki pas zieleni, jednak wchodzi on w skład drogi głównej i pełni niejako rolę linii ciągłej. Gdyby w tym miejscu nie było pasa zieleni, a miejsce do zawracania wyznaczone przez linie, to co... dalej Caddy miałby pierwszeństwo skoro stoi mu "ustąp" a Ty ZNAJDUJESZ SIĘ na drodze głównej?
 6. To jest MINIMUM DOPUSZCZALNE. Sprawny silnik, gorący, ma ok. 2,5 bara a maksymalne 4 bary robi się przy ok. 2000obr. Jak tulejki poginą albo je pomiażdżą, to pompa oleju nie jest osiowo względem wału i zębatki pompy pracują niewłaściwie. Znam przypadki ich pęknięcia. Jest to wykonalne fizycznie, ale rozrząd wtedy nie jest właściwie ustawiony - prawie nigdy się nie zgadza.
 7. Trzeba zweryfikować wnętrze pompy. Może być konieczność wymiany pokrywy.
 8. Tu widać rozebraną pompę oleju Od wewnętrznej strony pokrywy jest klapka a po odkręceniu jej są koła zębate pompy.
 9. Jest zestaw naprawczy pompy oleju. Ja bym nie odpuścił i doprowadziłbym do tego, że albo zrobią jak mieli zrobić albo płacą fakturę za zrobienie u kogo innego. Powołanie rzeczoznawcy wystarczy. żeby ich udupić.
 10. Absolutnie w ŻADNYM z tych miejsc nie ma być silikonu. Mają być 2 kropki na misce, jak pokrywa boczna łączy się z blokiem i 2 kropki na uszczelce pokrywy zaworów też w miejscu łączenia bocznej z głowicą. Zjebali, zrobili na paproka i tyle. Ja bym tak nie zrobił, bo by mi wstyd było.
 11. Koła zawsze z łańcuchem do wymiany. Dobre wszystko. Jakby dał nowe to nie trzeba silikonu dawać.
 12. Wszystko da się spieprzyć i da się kupić badziewne części.
 13. Jeśli nie weryfikowano stanu popychaczy to one mogą dzwonić. Samo to, że chodzi jak traktor po wymianie, już mi daje do myślenia, bo wygląda to na łańcuch. Kwestia silikonu: w żadnym wypadku. Nowe uszczelki, czyste powierzchnie i tak ma być. Zobacz na naszwj stronie warsztatu - tak ma wyglądać porządnie zrobiony rozrząd
 14. Przyczyn może być 100. Auto do diagnostyki zaprowadzić czyli do mechanika.
Partnerem serwisu: Karty Plastikowe && Karty Plastikowe
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum akceptujesz Warunki użytkowania forum Warunki użytkowania.