Skocz do zawartości

Auto po zatankowaniu do pełna nie odpala.


Gość longin1983

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tak powinno ją być słychać, czasem starczy uderzyć ręką lub gumowym młotkiem w obudowę pompy i zadziała ale to tak tylko doraźnie bo i tak się znowu zatrzyma. Poszukaj przekaźnika pompy zrób tam mostek i obsłuchaj okolica baku, przekaźnik siedzi pod maska po lewej stronie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość longin1983

Dziewcze moje kreciło kluczykiem a ja ucho miałem przyłożone i cisza jak makiem zasiał :/

Robiłem przed chwilą podchody do filtra przy okazji, ale z lewarka marnie to widzę :/

Nie mam pomysłu jak go podnieść. Czy jak go wypnę z mocowanie to on trochę zwiśnie?

A przekaznik nie jest czasem nad aku po prawej?

wp_20150909_010_(2)_min.jpg

Po przekręceniu kluczyka w pozycję zapłon słychać przekaznik i jeszcze jakiś dzwięk, ale pod fotelem głucho :/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągnij przekaźnik zrób mostek kawałkiem kabelka między te grube styki, jak pompa jest sprawna to nawet z zapchanym filtrem będzie ja słychać no chyba że masz gdzieś przerwę na kablach lub brak masy na samej pompie, rób tak jak Ci wysłałem linka z poradnikiem, po zrobieniu mostka jak pompa stoi to trzeba zdemontować kostkę na pompie i tam zmierzyć czy jest napięcie jak jest to pompa zmarła, jak nie ma napięcia gdzieś kabel jest przerwany. Tam jest wszystko dobrze opisane i zilustrowane a ty się czepiasz tego filtra :lol::lol::lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość longin1983

Czasem tak mam :P

 

[ Dodano: 2015-11-03, 21:45 ]

Tak zrobie :D

 

[ Dodano: 2015-11-03, 21:49 ]

Czyli w tych miejscach zmostkować co wchodzą te piny zaznaczone na czerwono?

p2083436.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania