Skocz do zawartości

elektryczne szyby asia f


Gość kałuż

Rekomendowane odpowiedzi

kurcze nie doczytałem. dobra to chyba wszystko wiem, przyciski zamawiam i jak wszystko przyjdzie to będę testował na stole czy wszystko chodzi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

humor na ciekawym poziomie tu widzę ;)

 

a wracając do tematu przyszły dziś mechanizmy... więc postanowiłem je przetestować no i lewy wszystko ok. a z prawym jakby coś nie halo :( podłączam wtyczkę z zasilaniem i jeszcze nic nie robię (nie daje plusa ani na otwieranie ani na zamykanie) a on po chwili zaczyna dziwnie brzęczeć ale nie porusza się. od razu wyłączyłem. Spróbowałem jeszcze parę razy i to samo, po chwili zaczyna brzęczeć jakby coraz mocniej im dlużej włączone.

 

wiecie o co może chodzić? nie chce od razu odsyłać że zepsuty.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posprawdzaj dobrze połączanie czy gdzieś Ci się zwarcie nie robi, nie może mechanizm sam sobie jeździć a tym bardziej brzęczeć no chyba ze jest na max towary lub zamknięty bo w drzwiach ograniczeniem ruchu jest szyba jak domknie do końca to szyba robi opór mechanizmowi i się sam wyłącza, ale to już jest jak mechanizmy są zaprogramowane normalnie po zaniku napięcia mechanizm działa manualnie czyli naciskasz jedzie puszczasz przycisk stoi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie zwarcia nie widzę, kable mam z różnych stron. mechanizm jest na środku. na razie rozpiąłem, zobaczę jeszcze raz. :/

 

edit:

 

podłączyłem. dalej to samo. przytrzymałem chwile dłużej i zjechało na dół i tak cykło jakby się zaprogramował i dalej echo. :/ u mnie zwarcia nie ma na pewno chyba ze w srodku w tym. ale to nie wiem czy to rozbierać bo mi jeszcze potem gwarancji nie uznają :( nie mam pomysłu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to nie działa. ma jakies wewnetrzne zwarcie chyba. nie wiem. odsyłam. szkoda bo teraz musze poszukac innego. dzieki za pomoc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem wcześniej i podałem linka z takim przełącznikiem na środek stały plus na bokach sterowanie mechanizmów a te masy można sobie podarować bo są nie potrzebne i po kłopocie.

 

a da się zrobić żeby podświetlenie działało? no bo bez masy nie pójdzie na pewno ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania