Skocz do zawartości

elektryczne szyby asia f


Gość kałuż

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem elektryczne szyby na przód do mojej asi, ale jest mały problem poniewaz w astrze nie ma instalacji pod te szyby jak i centralny zamek i elektryczne lusterka.

 

Gdzie sie podłączyć jak sie podłaczyć, może ktos ma step by step, dodam ze w zestawie mam oryginalne mechanizmy GM, przyciski, wiązka która idzie miedzy drzwiami a słupkiem przednim uciętą przy progu. Zdjec nie stety nie mam.

 

Prosze o pomoc, ciepło jest wiec móglbym sie za to zabrac, ewentualnie gdzie moga mi podłaczyc te szybki wraz z montazem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość szymon 1587cm3

To napisz po ile przewodów wychodzi z silniczków i ile z przełaczników

Jakies przekazniki masz?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość stawpol2

ja też sie do tematu dołączam,u mnie wychodzą z silników po dwa kable !!!!jak je spiąć do kupy żęby to chodziło???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szymon 1587cm3

Musisz miec przekazniki które maja przejscie gdy sa wyłaczone. Moga byc 4 zwykłe lekko przerobione, albo ori wiazka.

 

Ja miałem 4 zwykłe i chodziło super

 

zprzekaznikiem.png

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakich Wy tu przekaźnikach piszecie, jak kolega ma oryginalny mechanizm to cały układ sterowania jest w silniczkach wraz z opcją komfort, o ile się nie mylę zasilanie z bezpiecznika biegnie do silnika a z niego bezpośrednia na przełącznik nie zapominając o masie, i po kłopocie, mechanizm silnika jest zabezpieczony przed ciągłym zamykaniem czy też otwieraniem a jak się go zaprogramuję to po wciśnięciu przycisku np. dół szyba sama się otwiera do samego końca i tak samo działa przy zamykaniu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie silniki o których piszesz maja chyba wiecej niz 2 przewody...

 

Tak mają więcej niż dwa przewody nie wiem dokładnie ile, ale chyba 5

1. plus

2. masa

3 sterowanie otwieranie

4.sterowanie wspólny po przyciśnięciu z zamykaniem lub otwieraniem

5.sterowania zamykanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania