Skocz do zawartości

Nasze zabawki warsztatowe


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 301
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

przeżyją

mój komplet przewspaniałej firmy "BAAS" rozebrał kadeta na śrubki, poskładał kadeta w całość, rozebrał ileś tam silników, był traktowany nogą (duża grzechotka) i żyje

jedynie małą zabiłem, bo próbowałem odkręcić zapieczoną śrubę a nie chciało mi się wyłazić spod auta no i poszła do piachu...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam korzystam z YATO i uważam te narzędzia za całkiem dobre. Polecę również narzędzia Stahlson z Castoramy. Bardzo wytrzymałe i jednak niedrogie. Grzechotkę mam już 2 lata, nawet się staram ją uszkodzić i nie potrafię ;) (odkręcałem nią choćby zapieczone nakrętki przegubów)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze już nie bede zakładał nowego tematu: Czym czyscicie i zabezpieczacie swoje sprzety?

Grzechotki myję albo nitro albo srodek do silników ale niezabezpieczam, moze jakiś olej?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzechotki myję albo nitro albo srodek do silników ale niezabezpieczam, moze jakiś olej?

 

Ja też tylko myję i niczym nie smaruje, myślę że jak by tę zębatki nasmarować to wcześniej się zapchają byle jakim świństwem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorwałem netbooka Acer Aspire One. Myślicie, że nada się do podstawowej diagnozy samochodów przy użyciu prostych interfejsów USB? Programy do diagnostyki samochodów pójdą pod win 7 starer, czy instalować na wejściu xp?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie jak to z tymi interfejsami jest?

Wiadomo że programy to na necie da się znaleźć a co z fejsem samym, jak bym chciał np do VW to jeden do Opla kolejny, citrone peugout to kolejny?

I jak to działa pod USB bo słyszałem że szału nie ma.

Podobno pod porty RS sa lepsze

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość maliniak123

Panowie mam zamiar nabyć walizeczke z kluczami nasadowymi i ni emoge się zdecydować między dwoma firmami może wy mi pomożecie...

1. Yato

 

http://moto.allegro.pl/yato-zestaw-narzedziowy-94-cz-yt-1268-i1420483868.html

 

2. Honiton

 

http://moto.allegro.pl/zestaw-94-honiton-h4056-najtaniej-kurier-0zl-i1413832957.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobnej jakości oba zestawy.

Ja bym chyba wybrał YATO, ponieważ to TOYA tylko w wersji "amatorskiej". Na podobnej zasadzie ma BOSCH - zielone i czerwone czyli profesjonalne i amatorskie.

Mogę polecić firmę BASS - mam komplet od prawie 4 lat, rozłożył i złożył kolorowego, kilka innych aut dość obszernie obsłuzył, był traktowany nogą (duża grzechotka) i gazrurką (przedłużki itp) - żyje.

O takim mówię:

http://moto.allegro.pl/zestaw-kluczy-klucze-nasadowe-108-el-13-torx-mocne-i1418073259.html

Dokładnie ten komplet mam - zabiłem jedynie małą grzechotkę (przeskakuje przy dokręcaniu) ale to ewidentnie z mojej winy i przez "świadomą" głupotę... bo nie chciało się zmienić 13-tki na tą dużą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania