Skocz do zawartości

Nasze zabawki warsztatowe


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 301
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

głowica to siłowa racja ale też precyzyjna. Z zawodu jestem inżynierem chemikiem i w tympracuję ale po pracy zmieniam się w dłubacza brudasa :)

a sprzegło cieżko samemu a pomocnika nie mam, obecnie motam podnośnik kanałowy na skrzynię taki żeby go bezpiecznie w kanale ustawić sobie na kółkach do podtrzymania skrzyni biegów.

mannesman.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us polecam ten kompet kluczy to nie fotka z mojego garażu ale naprawdę są w tym komplecie prawie wszystkie możliwe końcówki, szczególnie przydatne przy rozmontowywaniu drzwi passatów b5 b5 znaczy tapicerki , czy przy awariach szyb zamków centralnych itd itp

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vitara, co to za komplet? Ile kosztuje i jak mocny jest? :)

 

Bo szukam czegoś w rozsądnej cenie (do 300zł), ale żeby było dobre. W walizeczce oczywiście szukam, bo kompletów luźnych, to już miałem ze trzy i to same stanleja i dżonsłeja i coval, ale wiadomo - ginie w przyrodzie... A walizeczka to jest i porządek :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo szukam czegoś w rozsądnej cenie (do 300zł),

ten mój komplet kosztował 7 lat temu jakieś 500 może teraz będzie tańszy jutro Ci napisze co to za firma stworzyła te klucze ale jestem z nich bardzo zadowolony mocne solidne nie do zajechania 7 lat ostrej walki z tymi kluczami i wszystkie żyją a szczególnie grzechotki nie przeskakują łapią jak nowe po tylu latach

5e4ce965c598133d.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło 300zł kupić można już ładny zestaw Stanleya - mocny sprzęt bo u mojego znajomego niejedną rozbiórkę i remont samochodu już przeszedł i oprócz tego, że lekko brudny to jest jak nowy ;)

 

np:

http://allegro.pl/item1093147564_zestaw_kluczy_stanley_97_pcs_nasadowe_torx_klucze.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje najtańsze zestawy kluczy i muszę powiedzieć że jestem zadowolony bo mam 3 komplety w cenie jednego dobrego. Może nie naprawiam aut codziennie ale tańsze komplety mnie nie zawiodły nic nie urwałem nic nie przeleciało.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzes997, wyglądają solidnie...

 

KubaK, stanley mnie nie przekonuje, do tego naczytałem się, że przenieśli produkcję do Chin... Mam grzechotkę Stanleya, fakt, przedłużki 2m jej nie straszne, ale po roku czasami się zblokuje.

 

tańsze komplety mnie nie zawiodły nic nie urwałem nic nie przeleciało.

Jak mi się coval (niby niezła firma) gnie, to nie wiem, albo masz super farta i wcale nie masz złych narzędzi, a kupiłeś je tanio, albo nie kręcisz mocnych śrub

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stanley mnie nie przekonuje, do tego naczytałem się, że przenieśli produkcję do Chin

 

Firma jak firma... ja tam patrzę ile już ten zestaw, z którym mam do czynienia przeszedł i z czystym sumieniem mogę to polecić bo wiem co potrafi (sam chcę taki kupić z tej aukcji co pokazałem). Ogólnie wszystkie nasadki i końcówki są mega twarde i już nie raz się zdarzyło że śruba się ukręciła, a na nasadce ani śladu zmęczenia lub poddawania się materiału ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania