Skocz do zawartości

Nasze zabawki warsztatowe


Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak, zamiast pchać kase w alkochol i fajki to pcham kase w klucze i narzędzia, mam rzeczy o jakich mechanicy mogą tylko śnić, niektóre powazniejsze rzeczy robie z moium przyjacielem Pawłem i dla niego też zrobiłem kilka sprzetów np:

wózek i wyciągarke do silników, ściągacze sprężyn do czołgu 9lepsze niż moje) mają gwint M16 drobnozwojony o skoku 0,75 więc jest naprawdę drobny i wytrzymały, poza tym kilkanaście innych wynalazków jak ściągacze itp.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 301
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ściągacze sprężyn do czołgu

 

T-34 też naprawiasz? :shock::-|:-o

 

haha podejrzewam ze się da, na podstawce mojej się podniesie i postawi a ściągaczami się ściągnie więc i w Abramsie też zrobimy wszystko na cacy :D hihi

 

a teraz poważnie, odkładam na klucz dynanometryczny, mam na oku kluczyk z firmy NEO, całkiem dobry i 2 lata gwarancji za jakieś 230zł więc chyba się skusze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz poważnie, odkładam na klucz dynanometryczny, mam na oku kluczyk z firmy NEO, całkiem dobry i 2 lata gwarancji za jakieś 230zł więc chyba się skusze.

 

Fifek lata praktyki i taki klucz masz za darmo we własnych rękach, będziesz mieć takie wyczucie że nie jeden klucz wysiada.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzes997, to akurat prawda ale wiesz, przy dokręcaniu głowicy to jednak potrzebny jest, poza tym mam 25 lat i doświadczenie 4 lata z czego zrobiłem 5 głowic, a wierz mi ze jak klient widzi profesjonalizm to i chętniej płaci hehe.

Nie powem bo klucz dynanometryczny + kątomierz daje dobre efekty, i chodzi mi raczej o równe dokręcenie głowicy niż efekciarstwo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotras666666
Powiem tak, zamiast pchać kase w alkochol i fajki to pcham kase w klucze i narzędzia, .

 

Ja chyba muszę jeszcze do tego dorosnąć :)

Choć nie raz bardzo brakuje mi najzwyklejszej grzechotki to jakiś nigdy nie mam wolnej kasy by ją zakupić...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotras666666, wierz mi ze da rade, piwkiem nie pogardze ale jak mam coś na oku to musze odłożyć, moja grzechotka Hazeta ta duża kosztowała cos w granicach 250 zł i nie była to kasa wywalona w błoto dlatego wiem ze warto i dlatego kupuje i się nimi ciesze:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy dokręcaniu głowicy to jednak potrzebny jest

po latach będziesz miał go w rękach ;)

na czuja pojedziesz i bedzie gitara

 

 

mam 25 lat i doświadczenie 4 lata z czego zrobiłem 5 głowic

zrobisz ze 20-30 i zobaczysz, że zapamiętasz po dynamometrze jak mocno dociągać

to tak jak jazda na rowerze - nie zapomina sie

ja na czuja wszystkie głowice robiłem, Grześ też nie ma dynamometra a auta z firmy robi i to nie jest tak, że firma ma 5-10 aut... jest ich skromnie licząc koło 45-50 z tego co teraz na szybko policzyłem ;)

 

 

klucz dynanometryczny + kątomierz daje dobre efekty, i chodzi mi raczej o równe dokręcenie głowicy niż efekciarstwo.

a ja jestem zdecydowanym przeciwnikiem robienia, jak ktoś mi nad plecami stoi

wkurza mnie to po prostu, a jak dzioba otwiera i się mądrzy jak to trzeba zrobić, to kuwa po prostu szczyt

albo se pójdzie pobiegać na godzine i przyjdzie jak zrobie, albo niech łapie za narzędzia i se sam robi

a jak ani jedno ani drugie mu nie pasi to fakulec i tyle... :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania