Skocz do zawartości

Problem z odkręceniem śruby zabezpieczjącej koło


Gość chemi

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, nasadka mi się zlizała w środku i omyka ze śruby, waliłem w śrubę nic nie dało, nabijałem kluch na śrubę to klucz zaczął się w środku na rowkach ścierać, co mogę na to poradzić w jak najszybszym czasie, bo nie chce się bawić w wysyłanie nasadki do producenta bo będzie szła nie dość ze miesiąc to jeszcze płacić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość prezesik25

jak masz dobre dojście do śruby to chyba tylko coś naspawać i dopiero odkręcać lub dorobić samemu na imadle drugi klucz bawiąc się pilnikami iglakami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za podpowiedzi, z koolegą carhart gm poradziliśmy a właściwie to on, w ruch poszedł młot, nasadka 19 i troche siły po wcześniej spożytych jajkach hahahahhahahha

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość carhartt gm
dzięki za podpowiedzi, z koolegą carhart gm poradziliśmy a właściwie to on, w ruch poszedł młot, nasadka 19 i troche siły po wcześniej spożytych jajkach hahahahhahahha

 

chemi to wszystko dzieki tym jajcom hehehhe,"czujnik kinetyczny o wadze 5 kg i nasadka 19 nasadowa ot i filozofia heheh

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość carhartt gm
czujnik kinetyczny o wadze 5 kg

 

no ile razy powtarzać...

 

ręczny impulsator kinetyczny ze sterowaniem trzonkowym to jest

 

:lol:

o fuck znów zapomniałem tej właściwej książkowej nazwy :jupi:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super że się udało.

A tak z innej beczki a takim czymś http://www.allegro.pl/item1054389622_uniwersalny_klucz_nasadowy_gator_grip_tivoly.html ?? Dzisiaj w Castoramie to widziałem.Wiem że napewno nie wszystkie zabezpieczenia się tym da odkręcić,ale niektóre powinno chyba dać rade :?:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość carhartt gm
Super że się udało.

A tak z innej beczki a takim czymś http://www.allegro.pl/item1054389622_uniwersalny_klucz_nasadowy_gator_grip_tivoly.html ?? Dzisiaj w Castoramie to widziałem.Wiem że napewno nie wszystkie zabezpieczenia się tym da odkręcić,ale niektóre powinno chyba dać rade :?:

fajny kluczyk podobno też daje radę ale czy na długo :-| ,najlepsze doświadczenie na temat odkręcania śrub zabezpieczających, zdobywa sie w serwisie wulkanizacyjnym (a tak wiem po sobie).

 

 

Panowie jak kolega Prezesik25 zauważył zjechaliście z tematu, na temat kluczy oraz wyposażenia swoich warsztatów możne pisać pod tym linkiem

http://forum.samnaprawiam.com/warsztat-do-uzytku-domowego-vt522.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania