Skocz do zawartości

Poważny problem po remoncie...


Gość MacPol TC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dziękuje bardzo za pomoc.... Ja z tych nerwów nie mogłem spać przez noc... Dziś pójde po pracy do niego i powiem czego oczekuje.... Wieczorem dam znać jak wyszło... (Dla pewności nagram rozmowe)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie strasz go urzędem skarbowym - to nie ma sensu. Powiedz mu jasno, że skoro on tak twierdzi to może tak jest - ty nie masz prawa się na tym znać. Aczkolwiek w Twoim imieniu wystąpi rzeczoznawca, któremu sprawę przekażesz jak wygląda i on zbada czy została prawidłowo zrobiona naprawa czy nie.

 

Jeśli zostanie stwierdzone, że zrobił to nieprawidłowo wówczas on musi pokryć koszty rzeczoznawcy i tak mu przekaż. Jeśli natomiast ma jakieś problemu - niech Ci spuści z ceny nie wiem z 400 zł i jedź do konkretnego warsztatu niech Ci ten pasek poprawią.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem o fakturę na naprawę powiedział że może wystawić ale tylko na blachy bo na mechanikę nie ma papierów.....

 

Holcu mechanik się wyprze że robił rozrząd skoro nie ma papierów na mechanikę, kurde MacPol TC ma bardzo poważny problem jak to ugryźć żeby byli wszyscy zadowoleni, a co się stanie jak mu ten rozrząd strzeli po paru dniach do kogo będzie miał pretensje, zero gwarancji i jakiego kolwiek dokumentu że w tym warsztacie był robiony rozrząd. :-(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem o fakturę na naprawę powiedział że może wystawić ale tylko na blachy bo na mechanikę nie ma papierów.....

 

Holcu mechanik się wyprze że robił rozrząd skoro nie ma papierów na mechanikę, kurde MacPol TC ma bardzo poważny problem jak to ugryźć żeby byli wszyscy zadowoleni, a co się stanie jak mu ten rozrząd strzeli po paru dniach do kogo będzie miał pretensje, zero gwarancji i jakiego kolwiek dokumentu że w tym warsztacie był robiony rozrząd. :-(

 

Więc tak. Byłem u niego przed chwila.... On do mnie że był ktoś u niego i że stwierdził że to nie rozrząd.... Powiedział że komputer był rozłączony przez 1,5 miesiąca i że to wina komputera i złych mieszanek czy coś tam....

Dał mi numer do gościa od komputerów... Szybko zadzwoniłem a on do mnie że to pewnie rozrząd... Wróciłem do mechanika i mówię że robi ze mnie debila chyba..... A on że zadzwoni do tego gościa.... Zawoła mnie jak on będzie.... I że jeśli to komputer to ja zapłacę....

 

Pal licho nawet jeśli bym miał zapłacić... Drogie takie strojenie i ustawienie/resetowanie kompa?? To możliwe że wina kompa??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To możliwe że wina kompa??

 

NIE

 

:-o a już myślałem że zrobią tego kompa i będzie po wszystkim :( To już nie wiem... Nie brał by na siebie kosztów przecież ? A powiedział że jeśli to nie komputer to on zapłaci za wizyte elektryka u niego.... Już sam się gubię w tym :/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szymon 1587cm3

Załatw sobie kogos kto sie zna na samochodach. Niech ten pseudo mechanik bez papierów zdejmie przy was wszystkie osłony paska i sprawdzcie czy jest ustawiony "na znaki". Jesli jest "na cychach" to zróbcie pomiar kompresji. Jesli bedzie ok to nie rozrzad, jesli bedzie po całosci niska lub zanizona na któryms cylindrze to rozrzad miał kolizje i gosc próbuje to ukryc.

 

Komputer to to nie jest napewno

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak..... samochód dziś odebrałem..... Nie jest w pełni sprawny ale zapłaciłem mu mniej i chce już być jak najdalej od tego partacza...... Ale.... !

 

Samochód powyżej 2 tyś obrotów chodzi idealnie... Jak przed oddaniem go tam... Ale poniżej zaczyna chodzić mniej równo i przygasa nieraz przy wysprzęglaniu.....

 

Odczytałem błąd komputera nr 45 - "sonda lambda lub jej obwód, za bogata mieszanka paliwowo ? powietrzna"

 

Co zauważyłem..... Wcześniej spawana dwururka chyba puściła bo słysze że z niej dochodzi głośniejszy basowy dźwięk....

I.... Przy dodaniu gazu słychać jakby zasysanie......

 

Co to może być ?? Dwuruke jutro kupie i wymienię jak zdążę.. Ale przygasa mi na wolnych...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania