Skocz do zawartości

[Audi, 80, ABK, 2.0 ,115KM, Łożysko przedniego amortyzatora.


Gość Zofia W.

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jesteście dla mnie bardzo mili i uczynni za co serdecznie dziękuję. Przy Waszej pomocy i mojego męża udaje mi się w miarę tanio doprowadzać mojego ,, weterana" do właściwego stanu. Trzeba było wymienić cieknący amortyzator w prawym przednim zawieszeniu.Zrobił to mechanik z serwisu.Po tym zabiegu w czasie kręcenia kierownicą słychać głośne ostre stuki w przednim zawieszeniu. Przed wymianą amortyzatora tego nie było. Mechanik twierdzi,że te stuki powoduje łożysko, które jest w górnej części teleskopu. To samo łożysko było przy cieknącym amortyzatorze i nie stukało a teraz wg. opinii mechanika łożysko trzeba wymienić na nowe. Będzie koszt zakupu łożyska i pewnie zapłaty za tą samą robotę, którą już raz wykonał. Czegoś tu nie rozumiem.Doradźcie, pomóżcie mi wybrnąć z tej niezręcznej sytuacji.Przepraszam, że tak często Was proszę o pomoc, ale ja chcę jeździć samochodem bezpiecznym i muszę pousuwać te dokuczliwe usterki. Myślę, że przy Waszej pomocy to mi się uda. Pozdrawiam Zosia. Mój adres Sofia41@wp.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem ja proszę o zapoznanie się ze strukturą forum i zakładaniem tematów we właściwych działach.

Czytanie nie boli:

http://forum.samnaprawiam.com/jak-zakladac-tematy-i-w-jaki-sposob-postepowac-vt54.htm

 

Po raz ostatni przenoszę temat do właściwego działu - kolejne, które zostaną założone w niewłaściwym dziale pofruną w niezmierzoną głębię kosmosu.

 

 

To samo łożysko było przy cieknącym amortyzatorze i nie stukało

Mogło być już rozleciane i rozsypało się po demontażu, ale tu z kolei mechanik natychmiast powinien poinformować, że jest konieczność wymiany.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania