Skocz do zawartości

opel corsa 1,0


Gość Corsina

Rekomendowane odpowiedzi

2 sprawy wetknę:

osiągi z tym silnikiem niezłe - 2.0 16v daje radę zrobić ok. 10s->100km/h

tyle to ma 8v, xe ma ponad 8 sekund :)

 

A co do pumy, to z całym szacunkiem do Fordów z lat 90, ale większych zgnilaków nie znam chyba :-(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

kurcze niezly metlik mam w glowie w chwili obecnej.....ladna ta kalibra malo jest juz autek tak dobrze utrzymanych.nigdy jednak nie pomyslalam o aucie o poj 2.0l dla mnie to torpeda...nie wykorzystam polowy jej mocy. :-):shock:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wykorzystam polowy jej mocy

A czy musisz wykorzystywać coś na maxa, żeby mieć zadowolenie?

Kurde... jak to zabrzmiało... no ale w sumie nawet dobrze, bo:

nie trzeba wykorzystywać 100% mozliwości faceta, żeby mieć przyjemność :lol:

Pasuje.

Rezerwa będzie, a co za tym idzie odbije się to pozytywnie na zużyciu paliwa - spali mniej skoro bedzie spokojniej jeżdżone.

Kwestia kolejna: masa auta. Calibra waży 1200kg. Corsa ile? Z tym 1.0 12v w calibrze to raczej dobrze by się nie dało ruszyć z piskiem... To tak, jakby do corsy wsiadło ci 5 osób - ledwo pojedzie.

Te 2.0 16v to MINIMUM przyzwoitości jeśli chodzi o osiągi i wcale aż tak wielkiego wrażenia nie robi w calibrze. Fajnie jedzie, ale orgazmu nie zapewnia z wrażenia... Takie 200kM - to jest to. To już pięknie jedzie w Calibrze....

 

tyle to ma 8v, xe ma ponad 8 sekund

Sorry Winnetou - x20xev robi dokładnie 9,5s->100km/h i ma max 215km/h. :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy jednak nie pomyslalam o aucie o poj 2.0l dla mnie to torpeda...nie wykorzystam polowy jej mocy. :-):shock:

Tak jak Ci Arek pisze :P a spali średnio dyche gazu :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech faceci wy zawsze o jednym.........ta calibra ma podobno 136 kucy.trzeba byc czarodziejem zeby wycisnac 200kucykow o ktorych wspominasz...widzialam na allegro sztuke za 18tys.doinwestowana konkretnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.trzeba byc czarodziejem zeby wycisnac 200kucykow o ktorych wspominasz

Albo seryjna turbo 204kM albo wsadzić 3.0v6 z Omegi, co teraz właśnie czynię... będzie 211kM. :-P

 

ech faceci wy zawsze o jednym.

No sory, zdrowi jesteśmy nie? To o czym mamy? Albo o kobitkach albo o autach...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo o facetach.... :lol: w mojej pracy gosc zmienil opla astre lll na omege wlasnie 3.0l dla zwyklego zjadacza chleba to nienormalne...coz widocznie te silniki sa naprawde dobre a faceci lubia mocne zabawki...mocno w nia zainwestowal widuje ja czasem na firmowym parkingu...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coz widocznie te silniki sa naprawde dobre a faceci lubia mocne zabawki...

To też, ale często po prostu chcą się sprawnie poruszać po drogach i nie martwić się o każde wyprzedzanie tira :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania