Skocz do zawartości

Co dobrze ponaprawiać po zakupie używanej Tigry?


Gość Malinka

Rekomendowane odpowiedzi

Malinka dał bym właścicielowi warsztatu propozycje, usunie wszystkie usterki w ramach gwarancji i się nie znamy w przeciwnym wypadku jadę na inny warsztat a jego obciążę kosztami napraw a raczej poprawek, jak facet zadzwonił sam to znaczy że ma pełne portki strachu więc możesz z nim troszkę potrząść.

 

I przy okazji moglby sie pojawic kolejne tematy "Polecane-dobre" i "Niepolecane-niedobre" warsztaty.

 

Myślę że to jest zły pomysł ale zobaczymy co na to Arek powie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 142
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja potwierdzę. To zły pomysł.

Spotkałem się już z procesami w sądzie o zniesławienie. Myśle, że lepiej ten temat pozostawić i niech jest jak jest. Jak bedziemy mieli "obroty" takie jak google i full kasy, to nawet ranking paściarskich warsztatów możemy prowadzić :-D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak facet zadzwonił sam to znaczy że ma pełne portki strachu

:lol: wzbudzam strach :-P

Dziś znowu dzwonił pan z warsztatu, przeprosił za kolegę którego nazwałam Świrem, ja mu na to że zwykle nie używam takich epitetów ale trafniejszego nie znalazłam, zapraszał mile na piątek na posprawdzanie co i jak w tigruni, zaproponował bezpłatne założenie paska czekającego na poczcie :shock:

...i powiedział że odwiezie mnie rano tigrą do pracy , będzie okazja żeby posłuchać i od razu zastrzegł że jeździ inaczej niż ww kolega.

Może będzie dobrze...

 

mam pytanie: pacjentka poradziła mi wczoraj żeby zapakować do bagażnika 50 kg czegoś żeby się lepiej trzymała drogi. Myślicie że to faktycznie poprawi przyczepność?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szymi870
mam pytanie: pacjentka poradziła mi wczoraj żeby zapakować do bagażnika 50 kg czegoś żeby się lepiej trzymała drogi. Myślicie że to faktycznie poprawi przyczepność?
nie , chyba ,że masz tylny napęd w swoim wozie , a źle trzyma się teraz ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: wzbudzam strach :-P

trudno nam to jest określić skoro nie widzieli :-(

 

Może będzie dobrze...

na taki układ bym poszedł robisz poprawiasz za darmo w ramach przeprosin i potem do widzenia.

 

pacjentka poradziła mi wczoraj żeby zapakować do bagażnika 50 kg czegoś żeby się lepiej trzymała drogi. Myślicie że to faktycznie poprawi przyczepność?

kiedyś się to stosowało najczęściej w Fiacie 126 worek piasku lub krawężnik w bagażniku który był z przodu, poprawiało sterowność, w nowoczesnych samochodach konstruktorzy tak myślą nad samochodami że nie trzeba nic robić by dobrze się drogi trzymał jedynie w wyczynowych samochodach są robione poprawki ale Ty masz Tigrę to jest sportowy samochód Opla więc on dobrze drogi trzymać się będzie.

Kurde mamy tu koleżankę ze służby zdrowia chyba :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei już myślałam, że ze skrzyzowania nie zjadę. Zaczęło się maleństwo tak dusić, że prawie stanęło. Ani bieg wyżej, ani bieg niżej, nic nie pomaga, Można przełączyć na paliwo albo cierpliwie czekać aż się rozbuja. Cięzko jej na tym gazie idzie. Moje 'sportowe' mulątko :-P

 

A tak serio, denerwujące to mało powiedziane.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:roll: hmmmm

 

Wymowna odpowiedz :-| nawet bardzo

 

Można przełączyć na paliwo albo cierpliwie czekać aż się rozbuja.

 

czyli na benzynie jeździ normalnie ? ale z tego co pamiętam byłaś u gazownika czy też mi się wydaje ale regulacja potrzeba lub wymiana uszkodzonych części.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na benzynie jeździ nieźle. Gazownik wyregulował ale nic to nie dało jak widać. W sobotę podjedziemy na przegląd instalacji lpg. Daj Boziu, żeby wymiana kilku części pomogła. Niedroga wymiana :-P Bo tak się jeżdzić nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania