Skocz do zawartości

Co dobrze ponaprawiać po zakupie używanej Tigry?


Gość Malinka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 142
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Bo znów utknę na wysepce na środku skrzyżowania :oops:

 

Jeśli jesteś blondynką wszyscy Ci taki błąd wybaczą, znam taka jedną blondynę co wszystko zwala na kolor włosów każdy swój błąd to wina jej włosów i powiem Ci że nawet to ładnie słuchać. :lol::lol::lol: ale żarty na bok potwierdzę tylko to co Arek sugeruje, jeśli po zakupie nie był wymieniany rozrząd warto to zrobić gdyż nie wiesz na 100 % czy poprzedni właściciel to robił, konieczna w Twoim wypadku jest regulacja LPG lub wymiana części zużytych na nowe a potem dalej oczywiście bez głupich skojarzeń zbokole :mrgreen::mrgreen:

 

 

 

P.S. Arek popatrz jak rozkręcić forum dwie ładne dziewczyny i jaki ruch na forum :lol::lol::lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wam to forum pomogę rozkręcic :-) bo chociaz nie blondynka, to pytań mogę miec wiele. W tym tygodniu biorę się za mojego tygrysa, zobaczymy jakie diagnozy zapadną. Chociaz dzięki wam juz cos wiem - i u mechanika jakaś taka mądrzejsza będe :jupi:

 

Najpierw rozrząd, później spryskiwacze i instalacja lpg do remontu. Z tym tylko, że tu u mnie przyzwoitych mechaników nie ma. I zedrą ze mnie az miło :/

 

Będę w kontakcie :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym tylko, że tu u mnie przyzwoitych mechaników nie ma.

 

Gdzie to taka posucha na mechaników jest :lol::lol:

 

Najpierw rozrząd, później spryskiwacze i instalacja lpg do remontu.

 

słuszna kolejność jeszcze czujnik poziomu paliwa zapomniałaś dopisać

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie to taka posucha na mechaników jest :lol::lol:

 

A za wiele lepiej nie mówić, bo w takiej mieścinie łatwo wszystkich zlokalzować :-P a wtedy biedna moja Tigra.

 

Pod Łodzią w każdym razie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Tigerka! :) Ty też masz drogę przez mękę na początek, ja chyba na półmetku :shock:

Mam tylko jedną jedyną prośbę: błagam nie pisz ile kosztował Cię rozrząd, nie dobijaj!

Mi też nie działały spryskiwacze, płyn wyciekał pompką , mimo że byłam w najdroższym warsztacie w układzie słonecznym nowa pompka z wymianą była tania.... przynajmniej w zestawieniu z pompą wody.

W ogóle wszystko odbyło się z WIEEELKĄ pompą jak tu poczytasz :lol:

Jak by nie męczyły reperacje- tigra jest piękna :-)

Wyślij swoje zdjęcia na ten temat podany przez Arka na początku, sfeminizujemy trochę ten mechaniorowy świat ;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziecie w Łodzi, to zapraszam :) Podłubać jest w czym (bez skojarzeń) :D

 

A tak serio, to naprawde żałuję, że nie mam tu nikogo kto się zna na rzeczy bo to prawdziwy dramat tak dac się obdzierać z kasy. Ile zawołają, tyle musze dać :-? i nie ma zmiłuj. Autko musi jeździć. Wiem, że przepłacam ale co zrobię. Do tego części nowe bo takie najłatwiej zdobyć.

 

W tym tygodniu trzeba rozbić skarbonkę ;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działa mi nadmuch na tylną szybę i po pamiętnej naprawie warsztatowej mam słabsze ogrzewanie :-(

Dzwonił dziś pan z tego warsztatu. :shock: prosił o rozmowę na temat tego co mnie tam spotkało , obiecał że jego (wredny) kolega nie będzie w niej uczestniczył. Pytał czy chcę u nich wymienić tą linkę od prędkościomierza namierzoną przez Grzesia ( :* ) i że zamówił mi jakieś 2 części do łożyska bo z tyłu coś huczy i jakąś obejmę do koła z przodu... oczywiście w oplu (im drożej tym lepiej :-x ).

Jak myślicie, wdawać się jeszcze w jakąś współpracę? Powiedział że podregulują to z czego jestem niezadowolona i takie tam... tylko mam obawę że ten świr który ostatnio mnie przewiózł coś mi popsuje , jakoś nie mam zaufania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szymon 1587cm3

Jechac i niech poprawia co popsuli oczywiscie za darmo.

Nastepne naprawy lepiej wykonac u innego mechanika.

 

 

I przy okazji moglby sie pojawic kolejne tematy "Polecane-dobre" i "Niepolecane-niedobre" warsztaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania