Skocz do zawartości

Co dobrze ponaprawiać po zakupie używanej Tigry?


Gość Malinka

Rekomendowane odpowiedzi

16 zaworów to znaczy że dobrze że tak mam? co to daje że ich jest więcej poza tym że będę wieść studenckie życie na dżemach?

Grześ nie mogłeś mnie bardziej pocieszyć :*

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 142
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

16 zaworów to znaczy że dobrze że tak mam?

W Tigrze były tylko 2 silniki: 1.4 16v i 1.6 16v więc dobrze, że ten jest 16v :-D

 

co to daje że ich jest więcej

Większa moc silnika. 8 zaworowy 1.4 ma 60kM a ty masz 90kM.

 

nie mogłeś mnie bardziej pocieszyć

Ja mogę:

wygląda na to że wiosnę przywitam w starych sukienkach

Najlepiej w bieliźnie, a jeszcze lepiej - bez :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jeszcze nie zrobiłaś, to myślę, że za 450(ina+mobil+prestone+gates)+300 robota bym Ci ogarnął te wymiany, bo:

1 199,66

za rozrząd, pasek wielorowkowy, olej i płyn to dla kobity z pierwszym autem i z wydatkami dopiero przed Nią sporo za dużo :P

 

Pomijając fakt, że ta cena nie obejmuje przyczyny awarii, więc pewnie za wymiane głupiej pompy krzyknął Ci najbiedniej 2 stówy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasyl, spóźniłeś się na tym białym koniu :-/

już przepadły moje oszczędności na waciki 1 700 zostawiłam na warsztacie , na pocieszenie dostałam choinkę ( pachnie 2 tygodnie wisi 2 lata :lol: )

... nie wiem czy przepłaciłam

na fakturze mam 33 pozycje, części nie rozumiem.

Sobotnia awaria była spowodowana pęknięciem jakiejś linki i już jest ok.

Naprawili mi mech. zmiany biegów (100 zł) i fajnie wchodzą

mam na fakturze Rolkę napinającą (179zł) potem 10 innych rzeczy i znowu rolkę napinającą (68zł), to chyba dobrze?

i pióra do wycieraczek kpl 30 zł a po tym znowu pióro wycieraczki 2 szt 34 zł, to ile mam tych piór :-|

Ja chyba powinnam się na portalu dla singli zarejestrować coby znaleźć jakiegoś królewicza złotą rączkę a nie tutaj :lol:

Albo skorzystam z pomysłu Grzesia i się umówię z chłopakami na wykłady.

Arek, średni wiek to taki w którym już jesteś wszechwiedzący - same zalety :*

 

 

 

.... :cry: ...odkryłam na fakturze: " ZAPACH CHOINKA W-B NOWY SAMOCHÓD 6,49" ...

nic za darmo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo skorzystam z pomysłu Grzesia i się umówię z chłopakami na wykłady.

 

Zapraszamy

 

.... :cry: ...odkryłam na fakturze: " ZAPACH CHOINKA W-B NOWY SAMOCHÓD 6,49" ...

nic za darmo

 

mechanik czarodziej - wydymał Cię nawet o tym nie wiesz :lol::lol: a pióra wycieraczek masz trzy dwa z przodu jedne z tyłu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 700 zostawiłam na warsztacie

:cry: naprawdę mi Ciebie szkoda, zobaczyli kobitke, która chciałaby zadbać o auto i normalnie Cię naciągnęli na ta wszystkie pierdoły, z których pewnie połowa kwalifikowała się do wymiany, a oni sobie oprócz robocizny pewnie nie taniej doliczają marżę na częściach...

 

mam na fakturze Rolkę napinającą (179zł) potem 10 innych rzeczy i znowu rolkę napinającą (68zł), to chyba dobrze?

Pewnie 2 to napinacz paska wielorowkowego

 

Naprawili mi mech. zmiany biegów (100 zł) i fajnie wchodzą

koszt sworznia nie pamiętam, ale z 5 złotych

 

.... :cry: ...odkryłam na fakturze: " ZAPACH CHOINKA W-B NOWY SAMOCHÓD 6,49" ...

Wiesz co, sam oglądam kasę z pięciu stron i wnerwia mnie jak ktoś zdziera z człowieka, który się nie zna :/

 

 

Części które Ci wymienili kosztowały ich może 600zł :/

 

Jaki to warsztat? W Lublinie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano w Lublinie ... dzięki Grzesiu, teraz już wiem :-/

no inne kobity też muszą mieć na waciki , czasem to żony mechaników.

przed następna naprawą zamieszczę tu anons: szukam osoby towarzyszącej na imprezę na warsztacie.

Zdarza Wam się jechac na warsztat? dostajecie potem fakturę i co? dyskutujecie czy to było potrzebne? jak to sprawdzić?

może z tymi wycieraczkami to pomyłka, mogę napisać co mam na liście ale to chyba nudy?

buuu :cry:

Przepowiednia Arka sprawdzi się: sezon wiosna-lato : ja bielizna i tigra :-P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malinka generalnie ja jadę na warsztat ale przywitać się z kumplem a wszystko co robię przy swoich samochodach to robię na warsztacie w pracy, korzystając z tego że mam dostęp do takiego miejsca i wyposażenia mogę zaprosić przyjaciela na takie naprawy które wykonuje sam lub z moją pomocą tym przyjacielem jest Arek :mrgreen: a Tobie też udzielimy pomocy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szymi870

zawsze bawi mnie taka postawa jaką przedstawia np Wasyl czy Grześ , skąd wiecie co oni wymieniali ,jakich część użyli ?? nie widzieliście nawet auta na zdjęciu a już drzecie łacha z nieznajomego warsztatu i dziewczynie robicie mętlik w głowie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania