Skocz do zawartości

Co dobrze ponaprawiać po zakupie używanej Tigry?


Gość Malinka

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sie wszyscy rzucili do pomocy

He nie chcę być tym o nie dołożył swoich 5 groszy, również życzę udanej jazdy małym ale sprytnym Opelkiem. Co prawda mało jest na tylnej kanapie miejsca ale..... domniemam że Ty będziesz najczęściej siedziała za kierownicą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 142
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki ...chłopaki :-) bycie mniejszością okazuje się tutaj całkiem przyjemne chociaż wiem że nie dostanę jednego nawet punktu za pomoc bo wiem tylko jak zatankować.... i teraz jak zmienić lusterko :oops:

Kupiłam moją tigre tydzień temu, bez problemu dojechałam nią ze śląska a dziś.... załamałam się bo dwa razy na krótkiej trasie stanęła. Nie zdążyłam jeszcze powymieniać tego wszystkiego co pisaliście ale to chyba nie przez to :cry:

Było tak: jadę mknę i nagle czuję że zwalnia, tak jakby brakowało paliwa, troszkę szarpie i staje. Zapaliła się pomarańczowa kontrolka, taka z błykawicą , światła działały i silnik pracował ale nie dało się jechać :cry: odpaliłam po chwili i dokulałam się jakoś do domu.

To poważna sprawa, prawda?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To poważna sprawa, prawda?

Nie dowiemy się, bo skoro:

Zapaliła się pomarańczowa kontrolka, taka z błykawicą

to najpierw trzeba odczytać błędy.

Tu jest jak to samemu zrobić:

http://forum.samnaprawiam.com/elektrykakody-bledow-ich-odczyt-czyli-kontrolka-z-kluczem-vt255.htm

W skrzynce bezpieczników powinno być złącze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Arek, dostałam oczopląsu :shock: Muszę poprosić mechanika żeby zrobił dochodzenie co się stało. Mam nadzieję że nie wykluczy mnie to z forumowiczów "sam naprawiam" :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo wiem tylko jak zatankować.... i teraz jak zmienić lusterko :oops:

 

to mocna jesteś, moja kobita tego nawet niepotrafi :lol::lol:

 

co do diagnozy to chłopaki tak uchyłkiem zaproponowali Ci pomoc a wierzx mi nie ma lepszych mechaniorów iz samouki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To TY Grześ też wolisz sypaną? ;-)

Newsy na temat Tigry :

Byłam dziś na warsztacie , powiedziałam panu co bym tam chciała żeby mi porobił,

oczywiście nauczyłam się tego co pisał Arek na pamięć ( rozrząd , płyny, olej, pasek alternatora, filtry i takie tam), i żeby sprawdził dlaczego autko mi stanęło i tak słabo zasysa paliwo jakby.

Policzył ile to będzie kosztować bez odkrycia jeszcze przyczyny awarii- 1 199,66 :cry:

tłumaczył coś że mam silnik 16-cośtam a nie 8-cośtam i że u mnie trzeba czegoś więcej do rozrządu niż reszcie świata :shock:

i mam na wydruku że mi wymieni: -pasek wielorowkowy :shock:

-filtr pow -pompa wody

-olej -preparat do odtłuszczania

-rolka napinajaca -filtr oleju

-płyn do chłodnic -pasek rozrzadu

-koło prowadzace -i drugie koło prowadzace

 

mam nadzieję że o niczym nie zapomniał :lol: ...wygląda na to że wiosnę przywitam w starych sukienkach :oops:

Wiem że ludzie w droższych autkach muszą zapłacić za głupie lusterko fortune ale tysiak to tez trochę ...ech Jutro wszystko będzie jasne . Pozdrawiam!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To TY Grześ też wolisz sypaną? ;-)

no co Ty piję kawę z automatu i fusy też są :lol:

mam silnik 16-cośtam a nie 8-cośtam

tyś jest fajno ja, 16 cośtam, te cośtam to zawory, i jak masz 16 zaworów to rozrząd jest inny i dużo więcej kosztuje

wygląda na to że wiosnę przywitam w starych sukienkach :oops:

nie szata zdobi człowieka i myślę że w Tigerce we wszystkim będzie Ci ładnie i twarzowo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania