Skocz do zawartości

Co dobrze ponaprawiać po zakupie używanej Tigry?


Gość Malinka

Rekomendowane odpowiedzi

mi też rośnie, kurde pisze wyraźnie na postoju poczekać aż temperatura wejdzie max na czerwone pole no chyba że włączy się wentylator, jeśli się nie włączy to wyłącznik do wymiany.

 

15td.jpg

 

się zobacz Arek ile jeszcze jest między 100 a czerwonym polem, myślę że tam i Malinki jest wszystko ok

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 142
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

się zobacz Arek ile jeszcze jest między 100 a czerwonym polem, myślę że tam i Malinki jest wszystko ok

Ja pamiętam jak brat miał corsę, pierwsze dobrze dodatnie temperatury, a ja kurde max ciepło i szyby otwarte, bo 100 stopni łapie :D

 

No i potem się dowiedziałem, że w corsach tak jest i wentylator się włącza na ponad stówie :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szymon 1587cm3

Te wskazniki to i tak o dupe rozbic, kazdy inaczej pokazuje. Podmienialem ostatnio liczniki u siebie, na jednym trzyma 90, na drugim identycznym 95 (wentylator odpowiednio wlaczal sie przy 95 i 100st) :roll:

Jesli wentylator sie włacza a silnik sie nie gotuje to nic zlego sie nie dzieje.

 

Poza tym silniki tigry sa z serii X14/X16... i zdaje sie ze w nich wentylatory sa dwubiegowe (pierwszego biegu wogole nie slychac). tak przynajmniej ma moj x16xel

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam jak brat miał corsę, pierwsze dobrze dodatnie temperatury, a ja kurde max ciepło i szyby otwarte, bo 100 stopni łapie :D

:lol: to tak jak ja wczoraj- mówię Wam, dżem malinowy :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: to tak jak ja wczoraj- mówię Wam, dżem malinowy :lol:

 

dżem dżemem ale co z tą temperaturą, czekałaś czy się włączy, z tego co pamiętam to wyłączniki są nastawione na 105 stopni i się nie martw Tigra to nie sokownik z malinami czy też ekspres do kawy :lol::lol::lol:

 

kurde ale takie lody z malinami i do tego śmietana :] mniam mniam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co z tą temperaturą, czekałaś czy się włączy

no dziś nie było korków więc nie testowałam. Jak mówicie że można i na 100 jechać to dobrze. Miałam tak latem w innym autku że jechałam za śląska i pod Kielcami ugotowało się wszystko- ale to była zabawa. :shock:

 

[ Dodano: 2012-03-17, 20:35 ]

E tam, szkoda pupy... lepiej ją wymasować zamiast tłuc :oops:

....... Panie Adminie....... :mrgreen:

 

[ Dodano: 2012-04-17, 22:35 ]

Hej! Wczoraj przemierzyłam świnką ponad 700km :-) Sprawuje się świetnie ale..... :cry: przy 140/h zapala się kontrolka z silnika. Nie sprawdzę kodów bo to dla mnie za trudne :oops: myślicie że to coś poważnego? Co może być przyczyną? Mam przed sobą podobną trasę i boję się rozpędzać :-(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Malinka kawałek druta i czytasz kody, jest to proste, będę Cię musiał nauczyć :lol::lol: śmiało możesz jechać kolejne 700 km tylko zwolni :mrgreen:

 

Bierzesz taki kawałek druta może być rozwinięty spinacz

1_3_0.jpg

 

otwierasz klapkę bezpieczników i tam ukazuje się gniazdo do którego wkładasz swój drucik lub spinacz, wszystko zgodnie z rysunkiem

e631b12adc2c4158.jpg

 

włączasz zapłon i odczytujesz kody a tak one wyglądają

 

 

 

 

Proszę mi policzyć co ta lampka wymigała ;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
:cry: wczoraj na starówce zostawiłam świnkę na parkingowym poboczu. Wracam a tam wszystkie auta od strony kierowcy mają długaśne gwoździowe grawery na lakierze. mój ma ponad metr, rysa że aż się z niej sypało. Macie jakiś pomysł na pozbycie się jej ? :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania