Skocz do zawartości

Ceramizer -opinie


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie :)

Jako że tutejszy guru nie pozwolił mi sie wypowiedzieć w poprzednim moim watku to zostałem zmuszony do założenia kolejnego.

Moim celem nie jest obrażanie nikogo, chcę poprostu jak najbardziej zblizyć się do rzeczywistosci jak to naprawdę jest z tym ceramizerem.

Sledząc opinię róznych ludzi w gaszczu internetu mozna sie natknąć na sprzeczne informację.

Sam producent własciwości swojego produktu zachwala w swoich 2 filmach, jeden z polonezem drugi z hondą. Oczywiscie oba samochody pomyslnie przeszły próbę jazdy bez oleju.

Tym czasem userzy z jednego forum ( już niepamietam jakiego :oops: ) złozyli się na leciwą lecz jezdzacą skodę favorit, zakupili ceramizer, postepowali zgodnie z wytycznymi producenta ceramizera i skoda ta po przejechaniu 50ciu kilku kilometrów poprostu sie rozsypała.

Wiec ni jak nie mogę zaufać producentowi owego ceramizera.

Moim zdaniem aczkolwiek mogę się tu mylić jak najbardziej i moze przyjsc czas że opinię swą wycofam, ale na stan dzisiejszy owy producent jest dla mnie zwykłym naciagaczem i cwaniakiem naiwności ludzkiej.

Chciałbym oczywiscie poznać tu opinię innych ludzi.

Jezeli mogę to za posrednictwem tego forum chciałem zapytać kogoś zwiazanego z firma produkujacą owy ceramizer dlaczego w obu przypadkach samochody nie miały jazd po terenach górzystych, i dlaczego korki spustowe nie zostały całkowicie wykręcone.

Dlaczego test nie został przeprowadzony na aparacie czterokulowym w obecności oczywiście co najmniej kilkunastu losowo wybranych swiadków ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jako że tutejszy guru nie pozwolił mi sie wypowiedzieć w poprzednim moim watku to zostałem zmuszony do założenia kolejnego

 

Myślę że już się raz wypowiedziałeś, zostałeś za swoeje wypowiedzi skrytykowany ale o tym za chwile

 

chcę poprostu jak najbardziej zblizyć się do rzeczywistosci jak to naprawdę jest z tym ceramizerem.

 

pisząc te słowa śmiem domniemywać że zakupiłeś, zastosowałeś specyfik o nazwie ceramizer, jeśli tak podziel się opinią, a Ty opierasz się na opinii innych jak to sobie napisałeś

Sledząc opinię róznych ludzi w gaszczu internetu mozna sie natknąć na sprzeczne informację.

 

Proponuję nie powielać opinii innych ludzi którzy nie wiadomo czy stosowali opisywany specyfik czy też opierają się na opiniach jeszcze innych ludzi.

 

Moim zdaniem aczkolwiek mogę się tu mylić jak najbardziej i moze przyjsc czas że opinię swą wycofam

Zaczynasz myśleć, kup wlej albo weź udział w konkursie może wygrasz ceramizer i przekonasz się że jest to jednak dobry specyfik

 

Chciałbym oczywiscie poznać tu opinię innych ludzi.

 

Opinie pewnie poznasz czytając nasze forum na którym koledzy podzielą się opinią.

 

Jezeli mogę to za posrednictwem tego forum chciałem zapytać kogoś zwiazanego z firma produkujacą owy ceramizer dlaczego w obu przypadkach samochody nie miały jazd po terenach górzystych, i dlaczego korki spustowe nie zostały całkowicie wykręcone.

Dlaczego test nie został przeprowadzony na aparacie czterokulowym w obecności oczywiście co najmniej kilkunastu losowo wybranych swiadków ?

 

Czytam ten tekst już chyba czwarty raz i powiem że czepiasz się szczegółów, i zadam Ci pytanie, pokaż mi kogoś co kupi sobie ceramizer wleje go do silnika i będzie jeździł bez oleju, testy filmowe są tylko po to by pokazać że silnik po ceramizacji może przejechać parę setek kilometrów bez oleju.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak słów...

Opierać się na opiniach innych ;/ Gdyby Ci ktoś powiedział że samochód Ci pojedzie bez paliwa to też byś w to uwierzył? ;/

Kup ceramizer albo weź udział w konkursie i przekonaj się sam jak to działa. Sąsiad u mnie wlał ceramizer jakieś 900km temu i nie narzeka.

Z tego co mi mówił to autko mu ciszej chodzi, spalanie mu niby spadło o 0,3l

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu zakupiłem Ceramizer do silnika, użyłem go na byłej Omedze 2.0 16V. Auto i przed i po użyciu ceramizera chodziło tak samo, tak samo żarł olej i tak samo kopciło, nic się nie zmieniło. Po kilku tys km zaczęło coś pukać na panewkach ale to niekoniecznie zasługa ceramizera. W każdym razie auto poszło już do żyda :)

 

Mam też znajomego który wlał ceramizer do Hondy Civic. Nie pamiętam dokłądnie co to był za model tyle że 1.3 gaźnik z LPG. Tak samo jak ja wybrał opcję ceramizacji kilka godz na odpalonym silniku. Po ok godzinie silnik wskoczył na wyższe obroty. Musiał regulować na niższe bo już tak mu zostało i przy tym silnik stał się "żywszy" i minimalnie spadło spalanie.

 

Nie jestem fachowcem ale moim zdaniem z ceramizerem jest tak jak z uszczelniaczem w płynie do chłodnic. Jednemu pomoże, drugiemu nie, jeszcze innemu zaszkodzi. Nie ma też co oczekiwać cudów. Strzykawka płynu nie naprawi nam uszczelki pod głowicą i sprawi że auto będzie palić o połowę mniej :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alf,

Po co kupujesz proszek do prania w reklamie też pranie wyciągają uprane i uprasowane i suche a jednak ludzie proszek kupują

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi że reklama musi być na wyrost aby ludziom pokazać że to działa pomimo że on i tak pierze i go kupują, tak samo Ceramizer działa ale aby pokazać że to prawda jeździli bez oleju ale wcale tego nie trzeba robić tak jak i jego pralka nie uprasuje mu i nie składa zażaleń :mrgreen: no chyba że ;-) skladał

 

to wszystko to pikuś ciekawe czy spodoba się to co napiszę w pytaniach otwartych konkursowych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim celem nie jest obrażanie nikogo, chcę poprostu jak najbardziej zblizyć się do rzeczywistosci jak to naprawdę jest z tym ceramizerem.

 

To nie pisz jak w tamtym wątku

oszuści i naciągacze

 

Jezeli mogę to za posrednictwem tego forum chciałem zapytać kogoś zwiazanego z firma produkujacą owy ceramizer dlaczego w obu przypadkach samochody nie miały jazd po terenach górzystych, i dlaczego korki spustowe nie zostały całkowicie wykręcone.

Dlaczego test nie został przeprowadzony na aparacie czterokulowym w obecności oczywiście co najmniej kilkunastu losowo wybranych swiadków ?

 

Proszę bardzo - oto profil firmy zajmującej się ceramizerami. Wyślij PW i poproś o wypowiedź w temacie:

http://forum.samnaprawiam.com/ceramizer,u,8930.htm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim celem nie jest obrażanie nikogo, chcę poprostu jak najbardziej zblizyć się do rzeczywistosci jak to naprawdę jest z tym ceramizerem.

 

To nie pisz jak w tamtym wątku

oszuści i naciągacze

 

 

W filmiku reklamowym

podano że silnik pracował bez oleju.

W połowie dystansu 0:40 widać (jak dla mnie) że tym bagnecie jest co nieco oleju, nie znaczy to że był zanużony, ale jak najbardziej moze wskazywać ze olej był rozchlapywany przez obracajacy się wał i korbowody,

po demontażu 1:53 widać ewidentmie że na podporach oraz samych panewkach- w kanale smarowniczym panewki znajduje się olej.

Dziennikarze tygodnika motor wyraznie napisali że kontrolka oleju się nie paliła podcza testu.

Świadczy to o tym że smarowanie olejem jednak było.

Wiec prosze sie mnie nie czepiać że nazwałem ich oszustami i naciagaczami bo jednak zrobiłem to NIE bezpodstawnie.

Brak słów...

Opierać się na opiniach innych ;/ Gdyby Ci ktoś powiedział że samochód Ci pojedzie bez paliwa to też byś w to uwierzył? ;/

A to niby skad mam sobie wyrobić opinię skoro straciłem zaufanie do filmików reklamowych ?

Jesli kolega powie ci że nie kupuj tam czegoś w jakimś sklepie bo po tym dostał zatrucia pokarmowego to pójdziesz i kupisz aby się przekonać czy aby nie kłamał ?.

To nie chodzi aby wierzyć wszystkim i we wszystko ale wsród szeregu opini czesto sprzecznych wyrobić sobie pewne zdanie.

I mam prosbe do wszystkich, aby jednak reklam proszków nie mieszać do tego :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to niby skad mam sobie wyrobić opinię skoro straciłem zaufanie do filmików reklamowych ?

 

Ok straciłeś zaufanie i myślę że na tym zakończysz swój referat, masz swoje wyrobione zdanie na ten temat którym się podzieliłeś, koledzy i czytelnicy forum przeczytają i sami ocenią czy masz rację czy też się mylisz.

 

Ja z mojej strony proponuję zakończyć ten temat w sposób by nikt tu nic nie pisał bo do niczego nie prowadzi, a Ty kolego Alf jak masz ochotę pisz widocznie potrzebujesz wolnych słuchaczy którym chcesz narzucić swoje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania