Skocz do zawartości

zimno w samochodzie


Gość sebik2345

Rekomendowane odpowiedzi

witam posiadam samochód hyunday sonata z 93 roku roku silnik 2.0 16 v otóż mam z nim następujący problem otóz przy dosc długiej jezdzie w samochodzie jest po prostu zimno i wskazówka od temperatury milczy czym to moze być spowodowane,moze to być wina termostatu?czy równa sie to wiekszemu zużyciu paliwa bo zauwazylem ze ostatnio wiecej pali.a po dotknieciu chlodnicy jest ona zimna,w chłodnicy oczywiscie płyn chłodzący

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<html> <head> <title>Untitled Document</title> <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1250"> <style type="text/css"> <!-- body,td,th { font-family: Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 14px; color: #000000

 

 

Tu masz poradnik jak się to sprawdza czytaj

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak w ogóle wskazówka temperatury nie idzie w góre czasem nie znacznie to tez moze być wina termastau?ostnio zauwazyłęm zwiększone zuzycie paliwa mysłem że to wina jakosci paliwa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku.

Z tego co widzę, potrafisz czytać. No bo odpowiadasz w tematach.

Czy aż tak skomplikowane jest skorzystanie z podanego przez Grzes997 linka?

Albo poczytanie forum?

Albo skorzystanie z wyszukiwarki?

Po kiego grzyba męczymy się i robimy poradniki, jak i tak co drugi delikwent ma to w końcówce jelita grubego?

 

O termostacie jest mnóstwo postów, poradników też jest kilka.

Zamiast zadawać pytania, to weź się do roboty, coś sam zrób w sensie próby dążenia do samodzielnego zdiagnozowania, skoro już na tacy dostajesz.

 

http://forum.samnaprawiam.com/silnik-benzyna-diesel-termostat-silnika-cala-prawda-vt42.htm

 

Nadal mało?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jakbym ja chciał się upewnić, to napisałbym tak:

 

"czytałem to [tutaj link do tematu]. Na podstawie moich obserwacji, mam takie objawy:

- pierwszy

- drugi

- trzeci

Czy to na pewno termostat, czy coś jeszcze oprócz niego może mieć wpływ na takie zachowanie?"

 

I jasna i klarowna sytuacja. Pisząc i zachowując się jak powyżej, wyszedłeś na lenia i ignoranta.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania