Skocz do zawartości

SAMOADZIELNA WYMIANA TULEI BELKOWYCH BMW E36


Gość damian

Rekomendowane odpowiedzi

W JAKI SPOSOB MOGE SMODZIELNIE WYMIENIC TULEJE BEZ KONIECZNOSCI WYMONTOWYWANIA WACHACZA? CZY BEDZIE KONIECZNE USTAWIANIE ZBIEZNOSCI? SPRAWA DOTYCZY TYLNYCH WAHACZY. PROSZE O PORADY

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem z tym u mechanika, powiedzial ze nie koniecznie trzeba wymontowywac wahacze zeby wymienic tuleje, wiec nie wiem jak to mozna zrobic bez wymontowywania. dziwna sprawa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie?

To ja podziwiam chłopa za samozaparcie. Wszystko się da, tylko pytanie, czy za wszelką cenę?

Zdejmując wahacz robota zajmie 30 minut. Z wahaczem na aucie pół dnia i niekoniecznie dobrze to będzie zrobione.

 

Nie wiem czemu upierasz się tak przy wymianie ich na aucie. Demontaż wahacza to chwila moment i robota z wymianą tulei lux. I tak i tak wszystkie śruby musi odkręcić do roboty tulei, więc to to samo, co demontować wahacz.

To tak, jakbyś chcąc być czysty kąpał się w ubraniu... Bez sensu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzaczej masz racje... lepiej wyjac caly wahacz jak meczyc sie caly dzien przy jednej tulejce, a to nie proste przy aucie wymienic, tam gdzie sa te tuleje ciezko wcisnac reke a co dopiero jakas mala prase hydr zeby wcisnac tuleje. napewno tez bede musial podjechac na zbieznosc.... dzieki pomoc... pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie. jakiego producenta polecacie te tuleje? mechanik poleca mi "febi" ok 60zl za szt. w sklepie moto tez "febi" ale cena jest duza od 100 do 120zl :crazy: nie wiem dlaczego jest taka rozbieznosc cenowa tej smej firmy :evil: na allegro jest ich duzo, sa komplety np: "meyle" 76zl 2szt. ceny sa rozne a nie chce dosc drogich bo tez nie beda wieczne... doradzicie cos? patrzac na cene 60zl sztuka a 76zl za komplet to duza roznica.... :-o

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziex... tylko czy brac u tego mechanika 60zl za szt czy za 70zl komplet z allegro + wysylka(ok20zl) mysle ze allegro bo i tak taniej jak u mech tylko problem bo jak cos nie pasuje to mechanik wymienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania