Skocz do zawartości

co powiecie o ty aucie warto jest kupic taki samochud


Gość Bruli 25

Rekomendowane odpowiedzi

BMW - ciężko jest kupić w dobrym stanie, które pojeździ jeszcze długo bez serwisu. Zobacz, że również mało taksówek jeździ BMW. Jeśli już to decyduj się na Opla - tyle, że ten który pokazałeś tak jak koledzy stwierdzili może być po przejściach a to już problemy.

 

Ktoś kto montował gaz zapewne myślał o tym aucie jako o aucie które ma mocny silnik a zarazem będzie jeździć by gaz się spłacił. Powiem Ci szczerze, znam historię pewnego auta bardzo dobrze, które kupione było jako auto 4 letnie z przebiegiem poniżej 100 a okazało się po VINie, że ostatni przegląd miało nakręcone 228 tys. Obecnie według tego ma 260 nalatane a jest w znacznie i to zdecydowanie lepszej kondycji niż prezentowany Opel.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

interesuja mie dwie marki bmw 5 i opel omega i silniki to jest minimum 2.0 a maximum 3.5 litra poprostu to sa duze auta maja duze budy i nie mam zamiaru jezdzic autem z silnikiem 1.8 co ledwo ciagnie albo trzeba go podkrecac jak to sie mowi te auto ma sie w spalaniu miescic i mocy ma miec minimum te 150 kM a spalanie to od 10 do 15 max

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

hehehe :D A bo tak przęglądałem i mi podpasowało odpowiedzieć :D a na datę nie zwróciłem uwagi ;]:mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość misiaczek141

Ja proponuję coś z Renault np. Są to świetne samochody. Mi osobiście bardzo przypadły do gustu. Co powiesz np. o Clio ? Poprzeglądaj oferty na necie. Ja tak znalazłam swoje autko. Zajrzyj np. na http://www.pl.mobile.eu .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiaczek141, ale zobacz części do Renaulta a Omegi?

200% droższe do francuza. Robiłem sporo aut francuskich i np: klocki do Megane 2006 rok kosztują coś koó 150 zł a do Opla 109 zł ten sam rocznik wiec ceny sa nieporownywalne. Opel to opel.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania