Skocz do zawartości

Regeneracja kompresora klimy


Rekomendowane odpowiedzi

więc tak... na początek się pochwalę - kompresor klimy który się rozszczelnił, został wczoraj wymieniony

dzisiaj wybuliłem 180zł za sprawdzenie szczelności i nabicie klimy, działa superowo

 

a teraz pytanie

w tym starym kompresorze czynnik uciekł na uszczelnieniu kompresora, jako tak kompresor sprawny i wystarczyłoby moim zdaniem powymieniać uszczelki, bo chłodził naprawdę fajnie

czy zna ktoś na terenie śląska firmę zajmującą się naprawą lub regeneracją kompresorów z klimatyzacji?

z tego co się dowiedziałem, komplet uszczelnień do kompresora kosztuje ok. 40-50zł plus koszt robocizny więc kwota niewielka a będę miał w zapasie odnowiony kompresor

 

macie jakies namiary?

 

//wymoderowalem co nie co holcu

 

//a dlaczego? przecie ładne było ArKos

 

//bo ktos moglby zapaskudzic monitor /holcu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ty jesteś pewien tego co piszesz? :-|

 

a jak go zabijemy?

mieliśmy już pare razy różne fazy i nie zawsze dobrze wszystko wychodziło, szczególnie po browarku :-D

 

no i poza tym gdzie kupić komplet uszczelnień do niego?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaaaaaaaa wyzwanie....

za moje pieniądze?

 

:-D

 

a tak serio:

jeśli gdzieś byśmy mieli możliwość zakupu kompletu uszczelek to jazda - możemy walczyć

 

Ja się nie przypominam żeby my coś zabili

a w ramach "tjuningu" wycięcie katalizatora z omegi?

nagle 15l/100 i zero dynamiki...

a wymiana skrzyni w omedze?

najpierw jedna poducha, potem druga poducha silnika :lol:

 

ty stary sklerotyku :rotfl:

 

ale fajnie było :ok: to były czasy :-D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie wspomnę o zderzaku Astra F kombi tył :lol: ja wiem że to były Twoje początki blacharsko-lakiernicze :mrgreen: wracając do klimy w tych kompresorach jest siedem małych tłoczków i jeszcze raz tyle zaworków i powiem Ci że raczej bez specjalistycznego sprzętu tego nie damy rady zrobić no chyba że zabić potem oddać aluminium kupić dwa Lechy najlepiej zimne i się napić.

P.S. sprawdź pocztę

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania