Skocz do zawartości

OPEL MULI po wymianie rozrzadu i potrafi zgas


Rekomendowane odpowiedzi

Wasyl, sz od szr różni sie tylko ECU i szr ma 71kM a sz 75kM

Ja to mam wrażenie, że każde poprawienie Ciebie lub dodanie czegoś traktujesz jako atak :P

 

Grzes997, to samo, przecież się nie wykłócam :P

 

A swoją drogą taki temat to dość niezły pomysł :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja to mam wrażenie, że każde poprawienie Ciebie lub dodanie czegoś traktujesz jako atak

 

w życiu warszawy :shock:

dopowiadam szczegóły, bo laik jest w stanie wysnuć przypuszczenie, że konstrukcyjnie sie różnią jakoś, a to tylko i wyłącznie różnice elektryczne

 

P.S. mogę Wam zrobić nowy temat i wypisać wszystkie modela Opla i jakie silniki były w nich montowane łącznie z rocznikami, skończą się te przekomarzania.

istnieje już taki temat

http://forum.samnaprawiam.com/silnik-benzyna-diesel-dane-silnikow-poszczegolnych-modeli-vt244.htm

 

:rotfl:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzes997, to samo, przecież się nie wykłócam :P

Wasyl to nie było kierowane tylko do Ciebie a do wszystkich, ja rozumiem pisanie postów ale w danym temacie, wiadomo tematy zostają na bardzo długo forum się rozwija, ludzie się rejestrują zakładają konta, szukają usterek jakie maja w swoich samochodach i teraz np. Ty wchodzisz na fajne forum SN wchodzisz na ten temat i co ?? przeczytasz sześć podstron i nie dowiesz się co może być przyczyną że po wymianie rozrządu silnik potrafi zgasnąć. Nie mam aż takiego doświadczenia w sprawach forum SN jak chociażby ArKos ale moim skromnym zdaniem mam racje, padło pytanie kolegi i powinna paść odpowiedz, jednym słowem krótko zwięźle i na temat.

Jeśli kogokolwiek obraziłem lub uraziłem najmocniej przepraszam i wiem że zachowałem się jak gówniarz :-(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzes997 popieram... nie raz zada sie pytanie i masz odp " nie masz Google" tak tylko wpiszesz temat i musisz wertować 5stron bo ktoś coś źle opisał i zaczęło sie przechwalanie kto lepiej kto więcej wie a na temat nic nie napisze....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania