Skocz do zawartości

Miejskie autko dla kobiety ????


Gość maniek02

Rekomendowane odpowiedzi

Cze,

 

Jestem w trakcie poszukiwań autka dla ciotki mojej zony. nie ma wymagań zbyt dużych ma być:

- klima,

- małe aby dobrze było parkować w mieście

- benzyna

- automat (koniecznie)

- i być ładne :)

 

OT tyle ;)

Budżet max 38 tys ( w tym przerejestrowanie, pakiet startowy itp)

 

czyli auto za max 35 tys, co polecicie, ktoś może jeździ, ma w domu coś z automatem co poleci do miasta dla kobiety ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A może honda Civic VIII bardzo fajne autko w budżecie powinieneś się zmieścić. Zobacz auta używane w Hondaplaza może tam znajdziesz taki zadbany model, bo my tak kupowaliśmy dla żonki :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ niedługo moja rodzinka się powiększy a co za tym idzie, zabiorą Asi auto służbowe również jesteśmy na etapie poszukiwania czegoś dla niej.

 

Właściwie pierwsze przymiarki już były i rozważamy Mercedes B-klasa z siwym wnętrzem i automatem + navi + podgrzewane siedzenia. W DE ok. 4-5 tys EUR

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciotka szuka... i szuka... i szuka :D ten brzydki... ten nie bo biały... a ten nie bo ... bo nie :D

 

[ Dodano: 2016-09-30, 21:53 ]

a co sadzicie o picanto ???

 

np taki

tylko ten akurat nie aftomat :roll:

 

https://www.olx.pl/oferta/kia-picanto-1-0mpi-69km-wersja-m-ac-radio-cd-z-bluetooth-pl-salon-gwarancja-CID5-IDhf34F.html#acac21aa6a

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Auto dla kobiety temat rzeka :lol: Ja wam powiem, że dla mojej żony zdecydowałem się kupić forda fiestę. Dobre auto, ekonomiczne. Co najważniejsze jest wyświetlacz, który pokazuje ile jeszcze kilometrów może przejechać. ;-) Jednak serwisuje go tylko w autoryzowanym serwisie - w moim przypadku jest to xxx. Żona jest zadowolona, bowiem daje jej to satysfakcje i poczucie bezpieczeństwa, że może pojechać w dalekie trasy. Minusem jest to, że nie jest to automat chociaż moja ślubna nienawidzi automatu :-D

 

 

Kryptoreklama.

Następnym razem zakaz pisania.

//Admin

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania