Skocz do zawartości

Kupno auta a zwrot w ciegu 14dni ? jaka umowa ?


maciekchn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolega kupował auto i spisali umowę , wyszło ze coś jest nie tak i w ciągu 14dni mógł oddać auto ... chce taka umowę kupuje Passata b5 1,9tdi ale coś nie tak pisze ze jest z przegubem, chce sprawdzić na stacji diag u kolegi ale dopiero w pon a auto jadę jutro po południu.

 

 

 

 

Prosze o gotowy wzror takiej umowy, z kolega nie mam kontaktu ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś nie tak pisze ze jest z przegubem

 

Skoro sprzedawca napisał że coś jest nie tak to już wiesz że jest przegub do wymiany, no chyba że samochód jest po dzwonie i jest krzywy bo nie wiem jakie są objawy, a co do umowy myślę że to standardowa umowa tyle tylko że trzeba się dogadać ze sprzedawcą i spisać to na umowie, a swoją droga mało kto się na taki numer zgodzi by mieć możliwość oddania samochodu po 14 dnia bo w tym czasie możesz bardzo dużo elementów podmienić w tym samochodzie i oddać totalny złom, już mogę zrozumieć jak masz gwarancję 14 dni i w tym czasie sprzedawca zobowiąże się do naprawy ujawnionych elementów na gwarancji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, równie dobrze może być to sposób na darmowe wypożyczenia auta na 14 dni. Szczerze mówiąc wolałbym nie sprzedać i czekać te 14 dni na innego klienta, niż dodać taki zapis w umowie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrzECHO

Temat raczej przy kupnie auta z komisu/serwisu, prywatnie nikt czegoś takiego nie podpisze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krewetka22
Witam kolega kupował auto i spisali umowę , wyszło ze coś jest nie tak i w ciągu 14dni mógł oddać auto ... chce taka umowę kupuje Passata b5 1,9tdi ale coś nie tak pisze ze jest z przegubem, chce sprawdzić na stacji diag u kolegi ale dopiero w pon a auto jadę jutro po południu.

 

 

 

 

Prosze o gotowy wzror takiej umowy, z kolega nie mam kontaktu ...

 

 

Każda umowa standardowo powinna zawierać taki punkt. Uważaj tylko, czy nie jest tam zaznaczone, że oddanie auta jest możliwe w przypadku wad ukrytych lub jeśli wlasciciel o nich nie poinformował. Skoro wiesz, że przegub lipa, nei możesz z jego powodu zwrócić auta.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania