Skocz do zawartości

brak napiecia


Gość sosik1111

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sosik1111

witam mam problem z sprężarką klimatyzacji nie załańcza sie po sprawdzeniu miernikem nie dochodzi prąd na spreżarke klima manualna włącznik w kabinie sie świeci słychać że wentylatorek w kabinie też działa prosze o pomoc gdzie dalej szukać podobno jest jakiś czujnik ciśnienia ale niewiem gdzie on jest czy można podłączyć spreżarke na krótko jeśli tak to pod jaki kolor dać plus

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sosik1111

czynnik jest . już wcześniej tak od miesiąca :-( raz sie załańczała raz nie

 

[ Dodano: 2016-01-05, 20:29 ]

dodam że klimatyzacja uzupełniona i uszczelniona 2 miesiące temu . jak sie załończyła to działała bez problemu

 

[ Dodano: 2016-01-05, 20:32 ]

jeszcze jedno jak wcześniej pisałem po odpieciu kostki na kompresorze niema tam napiecia jest tylko 0.10v

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sosik1111

dzieki jutro podejze i spróbuje zmostkować wtyk

 

[ Dodano: 2016-01-06, 15:19 ]

witam podłączenie spreżarki na krótko to działa . odpiecie wtyczki od czujnika załanczają sie wentylatory. są trzy wtyki w żadnym nie ma napiecia podpowidzcie gdzie dalej szukać

 

[ Dodano: 2016-01-06, 15:20 ]

wtyczke spiołem na krótko i tez nic nie dało

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często problemem nie działającej klimy może być uszkodzony sterownik wentylatorów który jest za zderzakiem przednim po lewej stronie widziałem już takie zalane woda, sprawdź czy na wtyczce ze sprężarki pokazuje się napięcie 12 V po włączeniu klimy, do sprawdzenie jeszcze przekaźnik oraz bezpieczniki z układu klimatyzacji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sosik1111

a podpowiesz jak wygląda sterownik wentylatorów ? napiecie na kostce do kompresora po załączeniu klimy pokazuje 0.10v kontrolka na włączniku zapala sie . gdzie znajduje sie przekaznik i bezpiecznik klimatyzacji? opel zafira 1.8.1999 r 116km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania