Skocz do zawartości

migajace dzienne + postojówki LED


Gość maniek02

Rekomendowane odpowiedzi

Gość maniek02

Witam,

 

znalzłem wreszcie troche czasu na forum ;)

 

Mianowicie mam mały problem z światłami dziennymi w mojej Zośce oraz postojówkami LEDowymi a mianowicie: gdy wcisnę pedał hamulca i świeci się STOP dzienne zaczynają mrugać a postojówki lekko się żarzą. Dzieje się tylko tak jak wcisnę STOP - mało tego jak wyciągałem żarówki z tylnych lamp od STOPu i pozycji i wciskałem pedał było OK .

 

Dzienne to PHILIPSY nie made by TESCO i postojówki też LED PHILIPSA.

 

co to może być ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maniek02

podłaczenie jest takie:

 

WE do centralki od dziennych sa trzy:

- + z aku

- - z aku

- sterowanie właczajace/wyłaczajace z postojówek - tzn jak właczone postojówki to nie siweca dzienne itp itd

 

WY na lewa i prawa lampe

 

Dzienne pobudzane sa i załaczane jak odpale auto i altek da ponad 14V wtedy odpalaja sie dzienne, zgasze auto to po 5sek gasna dzienne

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maniek02

postojówki podmieniłem i dalej to samo... :-|

 

[ Dodano: 2015-07-14, 11:38 ]

popołudniu spróbuje masę nie podać z saku tylko z kielicha/ budy auta, a + dam przez rezystor i bezpiecznik....

 

[ Dodano: 2015-07-14, 22:04 ]

Dalej dupa blada... mysle jeszcze nad podmiana czujnika STOP ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maniek02

Dzisiaj biorę sie za elektrykę bo wkurza mnie to... ale cos jest na rzeczy z tym STOP'em bo wczoraj wieczorem jak pod domem hamowałem to przygasły mi zegary :roll: dzisiaj bede rył od poczatku wszystko.... korzystam z okazji urlopu do poniedziałku ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maniek02

popołudnie przy Zośce zakończone sukcesem :)

 

przeczyszczone masy - w tylnej lewej lampie, wymienione żarówki na dwu włoknowe tylne do pozycji i STOP - plus na dzienne puszczony przez bezpiecznik 10A, poprawiona masa na silniku .... Dzienne świeca tak jak powinny tzn nie mrugają po wciśnięciu STOP - podobnie postojówki nie żarzą się :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania