Skocz do zawartości

Ceramizer - czy ktoś z forumowiczy stosował Ceramizer


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

 

Bardzo dużo się mówi i słyszy o produkcie zwanym Ceramizer. Na stronie producenta, według jego zapewnień wygląda to ciekawie oraz charakteryzuje się dość interesującymi właściwościami.

 

Czy ktoś z Was używał ceramizera ??

 

Czy, zaryzykowalibyście użycie ceramizera do sprawnego auta ??

 

Generalnie co o nim sądzicie ?

 

Bardzo proszę o opinie głównie osoby, które stosowały ceramizera, jak również które są zainteresowane stosowaniem ceramizera .

 

Pozdrawiam

Holcu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś to zastosowałem, wlałem odpowiednia dawkę zrobiłem wszystko zgodnie z instrukcja i nic nie widzę poprawy, potem brałem udział w jakimś konkursie producenta i dostałem jeszcze jedna butelkę i po następnej wymianie oleju wlałem i nadal nie widzę różnicy, a skusiłem się na to gdyż lekko mi stuka sworzeń czy panewka 4 tłoka, stuki jak były tak są i nie chce się zepsuć do końca a nie opłaca mi się regenerować silnik, skoro drugi już czaka aż ten zdechnie ale mu się nie chce zdychać jeździ i stuka :lol: może to zasługa tego preparatu ale jakoś nie więżę w takie środki ;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie na darmo się mówi

"wlej ceramizer i na giełdę"

 

Ja bym nie zaryzykował

Co do wyników jak to mówią "papier przyjmie wszystko"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szymon 1587cm3
Generalnie co o nim sądzicie ?

 

To samo co o magnetyzerach, turbinach dolotu, motodoktorach, modyfikatorach etc.... - jedna wielka sciema

 

Takie "cos" sie stosuje w zajechanych silnikach które i tak domagaja sie remontu.. Zastosowanie ceramizera tylko dobija silnik. Nic nie zastapi porzadnej naprawy głównej, a juz napewno nie dodatek do oleju....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Nie zgodzę się ze stwierdzeniem że dodatki do oleju i do ukłądów np. paliwowych stosuje sie już w stanie agonalnym, w takim stanie czyli agonalnym już nic nie pomoże chybna że remont .

 

Natomiast stosując wysokiej jakości dodatki na pewno nie zaszkodzą. 8-)

 

Jeżeli ktoś zastosował odpowiedni środek w stosunku do zamierzonych efektów to na pewno zadziała ja ostatnio zakupiłem jak to określone zostało nowość na rynku VX 500 i efekt jest taki że więcej km na zbiorniku silnik ciszej pracuje to też plus duży i silnik się ożywił przejechane 1500 km :roll: (odpowiednik ceramizera)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szymon 1587cm3

Oczywiscie kazdy ma swoje zdanie na tego typu tematy. Ja w to nie wierze i jesli ktos ma silnik w dobrym stanie to NIGDY czegos takiego nie doleje. To jest głownie uzywane do zajechanych silników i im pomaga na chwile, co nie znaczy ze nie pomoze zdrowemu silnikowi :] Tylko po co cudowac?

 

W tym temacie mógłby sie wypowiedziec jakis handlarz samochodowy :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S6tosowałem ceramizer o taki http://allegro.pl/no-1-ceramizer-do-regeneracji-silnika-rewelacja-i1236410925.html

jednak jest to środek na krutką metę. W moim byłym c16nz z Kadeta niesprawdził się, pojeździłem 5 tyś km i padła kompresja.

Silnik został zregenerowany, nowe pierścienie, panewki kompletna głowica zrobiona, jednak na ściankach cylindrów był nalot który musiałem nitrem zmyć, straszxny syf i to własnie ceramizer.

Tak ze niepolecam bo jak dla mnie to shit niesamowity jest, na krutką metę ok ale żeby polatać dłużej z tym to niepolecam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do cxerzmizera możesz mieć racje nigdy go nie stosowałem tak jak napisałem stosowałem VX 500 marki xenum i do tej pory zero problemów związanych z dodaniem vx 500

 

Ja uważam że z jakością dodatków do silnika jest jak z jak z częściami do samochodów lub ubraniami kupujesz markowy produkt płacisz wiecej ale działa kupujesz nie markowy produkt okazuje sie że wydałeś mniej nie ma zamierzonego efektu i pasuje kupić znowu tak to widze

 

 

Pozdrawiam wszystkich

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że z jakością dodatków do silnika jest jak z jak z częściami do samochodów

lub ubraniami kupujesz markowy produkt płacisz wiecej ale działa

kupujesz nie markowy produkt okazuje sie że wydałeś mniej nie ma zamierzonego efektu i pasuje kupić znowu tak to widze

 

To tak jak ludzie kupują czipy na allegro za 9.99zł lub za 199.99zł - i to i to rezystor, ale więcej zapłaci taki człowiek i już wierzy w działanie "czipa"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam,

Proszę o podpowiedź w sprawie Ceramizera do skrzyni biegów w Nissan Almera 1,5 benzyna/gaz

W skrzyni wymienione wszystkie łożyska. W dalszym ciągu problem z wrzucaniem 1 biegu, zwłaszcza na rozgrzanym silniku, czasem 3 bieg też się przycina przy wrzucaniu.

Czy reklamowany Ceramizer jest w stanie poprawić sytuację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania