Skocz do zawartości

Ceramizer - czy ktoś z forumowiczy stosował Ceramizer


Rekomendowane odpowiedzi

Czy reklamowany Ceramizer jest w stanie poprawić sytuację

Witaj, nikt Ci nie odpowie że to na 100% pomoże, koszt nie jest wielki jak wlejesz to sama ocenisz. To nie jest cudotwórczy środek.

Poczytaj na stronie producenta http://ceramizer.pl/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry przepraszam za odpowiedź odbiegającą od tematu ceramizerów.

 

Viola - czy wybierak skrzyni biegów nie jest wyrobiony i na pewno dobrze ustawiony ?

 

Pytam ponieważ np. w oplu zużywa się gumowy pierścień przy samym drążku w wyniku czego powstaje duży luz co często wpływa na poprawność wrzucania biegów. -> sam kilka razy zamiast 1 wrzuciłem 3 :P

 

Podobny problem można było zaobserwować w felicji. Tam w momencie wyrobienia wybieraka, drążek zmiany biegów latał jak łycha w garze z zupą :P i również występowały problemy ze zmianą biegów.

 

Oczywiście może nie być luzu na drążku a i tak mogą być problemy z samym mechanizmem (między drążkiem a skrzynią)

 

Nie wiem jak to wygląda w almerze ale może warto by było to sprawdzić :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Wiem że trochę minęło od ostatniego postu ale szukam informacji o użyciu tego Ceramizera w skrzyni.

viola - zastosowałaś go w końcu/ewentualnie jest ktoś kto użył?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ja używam regularnie, ale CERAMIZATORA i ten faktycznie mi się sprawdza. Zużycie paliwa spadło mi dosyć znacznie, zniknęły też dotychczasowe problemy z silnikiem. Trzeba uważać jaki produkt się kupuje i skąd, bo to czasami robi wielką różnicę. Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Jeremiasz

Ceramizera nie używam ale podobny preparat LIQUI MOLY Cera Tec http://www.iparts.pl/czesc/modyfikator-oleju-liqui-moly-cera-tec-300ml,1-222-7181-946171.html i trzeba przyznać że czuć poprawę (przynajmniej ja ją odczuwam), na pewno to silnikowi nie zaszkodzi a jedynie pomoże więc jeśli ma się troche wolnej gotówki to myśle że można śmiało zainwestować

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania