Skocz do zawartości

podświetlenie tablicy


Gość Corsina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie.Myslę że ładna pogoda pozwoli mi dokończyc prace przy tigrze do końca tyg..kociak został całkowicie ogołocony i poddany zabiegom konserwacyjnym.pochłonęło to wiele czasu (latem)ale myśle ze było warto.tigra była w w przyzwoitym stanie blacharskim ale zawsze jest coś co mierzi"człowieka.... ;-) autko dostało fajne trampki"do latania .w wolnej chwili wrzucę parę fotek.... :-> obecnie będę zakładać alarm ktory dostałam w prezencie 3 lata temu-szkoda żeby leżał w garażu... zastanawiam się czy mozna wykombinowac podswietlenie tablicy podczas wsiadania i wysiadania z auta tak jak ma to miejsce w nowszych modelach opla astry-vectry..czujnik wylącza podswietlenie w ciągu 7-8 sekund.zapewne będzie potrzebny jakiś sterownik ?czy jest to możliwe do wykonania :crazy: ??pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś widziałem takie modułu do kupienia i to nie było takie drogie jak znajdę to zapodam info, a jest to fajne rzecz tam w jednym było wszystko.

 

ot i jest ale chyba firma już nie istnieje ale warto poszukać

 

 

 

 

i za 46 zeta bajer który Grześ ma ale w tej ubogiej wersji bo jak to kupowałem to nie było to takie wypasione, myślę że mnie Arek nie zabije za tego linka :lol2:

http://www.kogiel.za.pl/sklep4/sklep.php

masz światła dzienne i odprowadzenie do domu, tak wyglądają tylko światła do jazdy dziennej, można zastosować na światła drogowe lub mijania jest to dowolny temat do wyboru.

 

 

a tu pełna wersja tego czego szukasz SD 2 z funkcja Coming Home

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopcy dzięki za info...poszperam na alledrogo :-) jak ustrojstwo nie bedzie drogie to moze sie zdecyduje. jeszcze jedno pytanko-jak dobrać się do profili zamkniętych w tigrze....???konkretnie chodzi o progi....mam zdemontowane plastikowe osłony i na tyle ile mi się udało wcisnęłam specifiku firmy app przez otwory w dole progu. :-> .zastanawiam się co będzie jeśli założe plastikowe osłony???wtedy raczej dostępu nie będzie... :crazy:a będe chciała zabezpieczać to co jakiś czas .Tigra i tak ma u mnie dożywocie... ... :-P : w tylnych nadkolach zauważyłam plastikową zaslepke podczas konserwacji być moze to nią uda się wprowadzić preparat.pytanie jak sięgnąc do przedniej częsci ???wężyk ma ok.40cm długośći. :crazy: pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous

Tego podświetlacza możesz też poszukać na http://tinyurl.com/ocmetu3 . Sam tego nie robiłem nigdy, ale sklep jest sprawdzony, bo kupowałem tam inne rzeczy. U siebie montowałem taśmy led w kabinie, ciekawie to wygląda.

Efekt jest podobny, jak na tym zdjęciu:

samochod.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.dzięki za foty.fajnie to wygłąda.prawdopodobnie zostanie zrobiony taki patencik wewn. autka i byc może tablica... ;-) pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania