Skocz do zawartości

centralny zamek opel corsa - czy jest możliwość, jaka cena


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam,kupiłam opla corse 1996r,.Samochód goly-wiedziałam o tym przy zakupie.

Sprzedajacyjednak okłamał mnie,ze ma centralny ale...zamarzł,bo mył je przed przyjazdem.Ja naiwna uwierzyła,.Niestety mrozu nie ma i zamka centralnego tez. Chciałam sie spytac czy moze ktos wie,czy jest mozliwe załozenie w tym modelu centralnego zamka i ile to kosztuje...Denerwuje mnie zamykanie kazdych drzwi za kazdym razem.Prosze o odpowiedz .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Pani, uprzejmie proszę aby na przyszłość umieszczać tematy w prawidłowym miejscu na forum. Pozwoli to zachować porządek na stronie a z Pani strony uzyskać odpowiedź na pytanie znacznie szybciej.

 

Umieszczenie tematu w dziale poradników napraw, gdy Pani post ma formę pytania, problemu a nie gotowego do zastosowania poradnika - nie jest najlepszym pomysłem.

 

Nie mniej jednak temat przeniosłem do właściwego działu

 

Pozdrawiam

Holchauzer Łukasz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Pani miała ten temat wysłany do kosza - no ale nie będę podważał decyzji kolegi admina...

 

Droga Pani ma również głęboko gdzieś cudzy trud, który wkładany w sporządzane poradniki jest gotową odpowiedzią na zadawane pytanie.

 

Droga Pani ma w końcu głęboko w poważaniu zasady naszego forum, w myśl których najpierw szukamy a jak nie znajdujemy to dopiero pytamy...

 

No ale trudno. Droga Pani pstryknęła palcami, a ja, kelner z baru podrzędnej kategorii podaję Pani na tacy:

http://forum.samnaprawiam.com/elektryka-montaz-alarmu-i-centralnego-zamka-opel-vt956.htm

 

Mam nadzieję, że dla Drogiej Pani czytanie nie będzie stanowiło aż tak dużego problemu i nie będziemy musieli za Drogą Panią tego zrobić...

 

Sory za sarkazm ale krew zalewa człowieka, jak ma codziennie 20 ignorantów mających wszystko w d*pie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania