Skocz do zawartości

Jakie auto do 18 tyś?


Gość mulczas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, co byście polecili? Zależy mi na aucie niestarszym niż rocznik 2002 i pojemność nie więcej jak 1.6. Moje auta na oku:

1.Seat Ibiza 1.4 75KM

2.Punto II

3.Audi a3?

4.Fiat Stilo

5.Opel Astra II

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

zloty cwaniaku ;-) Ja w sumie bardziej bym mógł jeszcze polecić Octavię. Da się coś wyskubać ciekawego za tą cenę. Ew. Passat B5. Zależy do czego potrzebujesz autko.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość prezesik25
Astra oraz Audi ew. Ibiza. Moje typy.
też jedynie tylko te marki bym typował, w inne nie mam wiary.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A3, ewentualnie Astra.

 

A3 lepiej wykonczona, daje nieco więcej komfortu.

 

Punciola bym sobie odpuścił, chyba ze miało by to być Grande Punto :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punciola bym sobie odpuścił, chyba ze miało by to być Grande Punto

z praktycznego punktu widzenia najlepszą inwestycją będzie audi - najmniej traci na wartości

niestety włochy sa w czołówce utraty wartości, ople niewiele lepiej...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto ma być do pracy, codziennie do pokonania ~70km + w wekendy uczelnia jakieś ~400km to w miesiącu wychodzi 470kmx4tyg =~2000 km na miesiąc ponieważ uczelnie mam co dwa tygodnie ale w wolne wekendy mam wypady poza miasto więc tyle średnio robię km na miesiąc. A Co sądzicie pod względem ekonomicznym np. golf 4 TDI? lub Ibiza 1.9 TDI, a3 TDI? Nie mam styczności z diesel'em więc jak to ma się do ekonomii jazdy bo nie ukrywam że oprócz komfortu interesuje mnie też głównie ekonomia jazdy jak najtańsza.Byłbym głównie ciekaw jakie spalanie na 100km ma ibiza 1.4 75km, i ta sama ibiza 1.9 TDI.Inne uwagi cennie widzane.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam silnik 1900 dci (diesel z turbiną) spalanie w jeździe miejskiej 7-7.5 litrów przy jeździe umiarkowanej.

 

Na trasie można uzyskać wynik 6 z kawałkiem. Silnik cicho chodzi, póki co nie psuje się jakoś szczególnie mimo ze nakręcone ma już 144 tys km.

 

Generalnie 1.9 tdi to dobry wybór. Golf 4 jak najbardziej tyle, że oglądaj wersję 4-5 drzwiową. chociażby ze względu na komfort Użytkowania. Nie musisz odsuwać tych foteli, tracić na to czasu etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania