Skocz do zawartości

OMEGA B


Gość MAKS07

Rekomendowane odpowiedzi

MAM OMEGE B COMBI MAM DWA PROBLEMY; JEDEN WYSTEPUJE PRZY GAZIE NA ZESADZIE ZE PO WLACZENIU GAZU STRASZNIE NIEROWNO CHODZI I NIEUMI WEJS NA OBROTY ,DROGI PROBLEM MAM OD DZISIAJ SWIECIL MI SIE DZEK OD DWOCH MIESIECY I AUTO WMIARE DOBRZE CHODZILO DZISIAJ PO WLOCZENIU SILNIKA DZEK SIE NIE WLACZYL A AUTO ZACZELO WARIOWAC ,WSENSIE ZE PRZY WCISNIECIU PEDALU GAZU AUTO MI ZWALNIA DUSI SIE GDZIE PO SEKUNDZIE PRZYSPIESZA PO CHWILI TO SAMO ,PROSZE O PORADE :-(:-(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość konrad509

Twój problem raczej nie jest związany z obsługą forum. Proszę admina o przenisienie do kosza lub odpowiedniego działu, a autora a używanie polskich znaków.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę że masz cztery problemy dwa Twoje i teraz tak

Trzeci problem masz z pisownią, na forum nie piszemy z włączonym Caps-lockiem więc przepisz to by można było to dobrze przeczytać

Czwarty problem piszesz nie w tym dziale, masz problem z samochodem czy z obsługa forum.

 

Przenoszę do właściwego działu a Ty przepisz Twoje wypociny

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ciąg dalszy, na forum jest wyszukiwarka która Ci powie co zrobić ja CI podpowiem że na dzień dobry trzeba odczytać kody błędów nie wiem jaki masz silnik ale chyba można je wymigać jeśli nie to musisz pofatygować się do kogoś z odpowiednim sprzętem

 

a tu mała podpowiedz

 

 

 

http://forum.samnaprawiam.com/elektrykakody-bledow-ich-odczyt-czyli-kontrolka-z-kluczem-vt255.htm?highlight=kody+b%B3%EA%F3w

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania