Skocz do zawartości

poszukiwania tigry


Gość Corsina

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Corsina

Tigra w automacie.... :roll::crazy: ?panowie co o tym myslicie...?

 

[ Dodano: 2012-05-16, 23:14 ]

kurcze przegladam te ogloszenia i nic nie ma.....polowe znam juz na pamiec... :-/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Malinka

GRześ, świetny pomysł kupić rudą- doskonale skomponuje się z rdzą :mrgreen: Corsina, jak Ci nie przeszkadza dziurka to tu to tam kupuj opla :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Malinka
Podobnież rude są wredne :roll:
:lol: taaa, są i to bardzo- Corsina kupi rudą i jak na złość nie zardzewieje a kolor będzie padaczkowy i tak :-P

 

[ Dodano: 2012-05-17, 20:14 ]

... a tak serio byłam ruda pół życia i do rany przyłóż , :aniolek2:

kolor ok ale nie świnki- jak to brzmi: ruda świnia ???:roll:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Corsina

Witam...tak naprawde to chodzilo o to czy kupno automatu nie jest mina''chodzi o aspekty techniczne(takie autka sa mniej bardziej awaryjne?? ) kolor schodzi w tej chwili na drugi plan ale taki rudzielec jakos mi sie nie widzi.... :lol2::lol2: kurcze Grzechu gdyby tak bylo jak pisze w ogl to tylko brac...ja nie jestem jednak taka optymistka .... :-/ coz nalezaloby wnikliwie obejrzec to autko z dobrym mechanikiem...

 

[ Dodano: 2012-05-19, 22:33 ]

co sie rzuca w oczy mimo niewyraznych fotek....kierownica mocno powycierana i chyba natluszczona specyfikiem bo swieci sie jak........ :mrgreen: napewno ma wiecej przelatane.... :-> tylna wycieraczka jakas taka krzywa...felgi przod zolte i mocno wymęczone ...kobitka smigala po kraweznikach :lol: pewnie jest wiecej takich szczegolow....ale sami przyznajcie ze taki przebieg to raczej kosmos a kobieta nie zawsze =zadbane autko... ;-)

 

[ Dodano: 2012-05-20, 22:02 ]

fan chromowanych dodatkow... :lol::lol::lol: przyznajcie...okropna lipa 8-)http://moto.allegro.pl/opel-tigra-1-4-i2360656990.html

 

[ Dodano: 2012-05-20, 22:06 ]

i ten napis -turbo. :mrgreen: niesamowite... :lol:

 

:->

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania