Skocz do zawartości

Zapalająca się lampka kontrolna systemu sterowania silnika


Gość sk1200

Rekomendowane odpowiedzi

Po przejechaniu około 20 km w mojej corsie 1,2 94r zapaliła się kontrolka systemu sterowania silnika . Zatrzymałem auto silnik ostygł a lampka zgasła . Po jakimś czasie kontynując jazdę , zapaliła się znowu na chwilę i zgasła . Co może być przyczyną że ta kontrolka się zapala jak silnik się porządnie nagrzeje?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co może być przyczyną że ta kontrolka się zapala jak silnik się porządnie nagrzeje?

 

<html> <head> <title>Untitled Document</title> <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1250"> <style type="text/css"> <!-- body,td,th { font-family: Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 14px; color: #000000

 

<html> <head> <title>Untitled Document</title> <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1250"> <style type="text/css"> <!-- body,td,th { font-family: Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 12px; color: #000000

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co może być przyczyną że ta kontrolka się zapala jak silnik się porządnie nagrzeje?

 

Untitled Document Uprasza się o korzystanie z WYSZUKIWARKI FORUM Pozwoli to utrzymać porządek w tematach i uniknie ich zbędnego dublowania, a Ty wykażesz minimum własnej inicjatywy w poszukiwaniu rozwiązania problemu.

 

Untitled Document Odpowiedź na Twoje pytanie znajduje się w dziale: PORADNIKI SAMNAPRAWIAM Proszę o przejrzenie działu przed zadaniem

pytania.

 

W wyszukiwarce forum nie zawsze się znajduje odpowiedz na dany temat .Czasami jest to tylko temat pokrewny .Jeśli Wiesz że dany temat już istnieje to ,dlaczego po prostu nie możesz podać linku do danego postu,albo podpowiedzi gdzie tego szukać .Potencjalny użytkownik na pewno szybciej by uzyskał odpowiedz na nurtujące go pytanie .A tak musi przewertować wszystko i może znajdzie ,a może nie . Nie jestem na tyle leniwy aby sobie przeszukać w wyszukiwarce ,ale po podaniu linku było by po prostu o wiele szybciej uzyskać odpowiedz .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Wiesz że dany temat już istnieje to ,dlaczego po prostu nie możesz podać linku do danego postu,albo podpowiedzi gdzie tego szukać .Potencjalny użytkownik na pewno szybciej by uzyskał odpowiedz na nurtujące go pytanie .A tak musi przewertować wszystko i może znajdzie ,a może nie . Nie jestem na tyle leniwy aby sobie przeszukać w wyszukiwarce ,ale po podaniu linku było by po prostu o wiele szybciej uzyskać odpowiedz .

 

Wiesz co... a zresztą po co gadać strzępić gardło

 

masz czytaj i ciesz się że trafiłeś na mnie, ten drugi admin wysłał by Cię w kosmos.

http://forum.samnaprawiam.com/elektrykakody-bledow-ich-odczyt-czyli-kontrolka-z-kluczem-vt255.htm?highlight=kody+b%B3%EAd%F3w

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Wiesz że dany temat już istnieje to ,dlaczego po prostu nie możesz podać linku do danego postu,albo podpowiedzi gdzie tego szukać .Potencjalny użytkownik na pewno szybciej by uzyskał odpowiedz na nurtujące go pytanie .A tak musi przewertować wszystko i może znajdzie ,a może nie . Nie jestem na tyle leniwy aby sobie przeszukać w wyszukiwarce ,ale po podaniu linku było by po prostu o wiele szybciej uzyskać odpowiedz .

 

Wiesz co... a zresztą po co gadać strzępić gardło

 

masz czytaj i ciesz się że trafiłeś na mnie, ten drugi admin wysłał by Cię w kosmos.

http://forum.samnaprawiam.com/elektrykakody-bledow-ich-odczyt-czyli-kontrolka-z-kluczem-vt255.htm?highlight=kody+b%B3%EAd%F3w

Dzięki za wyrozumiałość . Soory jeśli się wkurzyłeś przeze mnie . Ale nie każdy jest taki bystry .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania