Skocz do zawartości

Zmiana Gaznika z 2ee na 2e2 golf 2


Gość Bartek1111

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bartek1111

Mialem silnik 1.6PN na gazniku 2ee lecz bylem zmuszony zmienic silnik ze wzg ze tamten ulegl powaznemu uszkodzeniu. Mialem kompletny zapasowy silnik tylko 1.8. Zamontowalem go i mam problem mianowicie dlawi mi sie nie wiem czy to moze byc przyczyna gaznik(2ee) czy zle ustawiony zaplon??? posidam rowniez orginalny gazik od 1.8 2e2 tylko nie wiem jak go zamontowac ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bartek1111

bylem u mechanika niby powinno chodzic ale cos mi nie pasuje z tego wzg ze znajomy tez ma taki gaznik(2ee) i silnik 1.8 i mu ladnie chasa. a u mnie kuleje cisnienie na tlokach mu sprawdzalem i ma jeszcze przyzwoite. a czy moze to byc powod zlego ustawienia rozrzadu??? czy zle ustawionego zaplonu.. dzis jadac gdy dodalem mu gazu to robil cos takiego jak by kichal.on chce isc a nie moze?? dodam ze Auto pali na dotyk jak stoi wkręca się na obroty wysoko idealnie.Nic nie szarpie nic nie przerywa. Ale jak jadę na każdym biegu i dam mu gaz do dechy tak jakby mu brakowało paliwa i nie ma siły się rozpędzać a wiem bo miałem golfa z tym silnikiem to szedł jak burza.Filtr powietrza i paliwa nowy nawet bak wyczyszczony także paliwo dochodzi i to czyste.Wrażenie jest takie jakby auto było zapowietrzone dodam że ciężko go rozpędzić do 140km?h. Jedzie jak muł.Wszystkie przewody itd są o.k

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis jadac gdy dodalem mu gazu to robil cos takiego jak by kichal.on chce isc a nie moze??

 

Jak masz silnik 1,8 a gaźnik z 1,6 to jest szansa że za mało paliwa dostaje i to też może być powód że strzela, dobrze by było jak byś wiedział gdzie strzela w gaźnik czy w rurę, ale jak nie jesteś pewien to proponował bym sprawdzić wszystkie ustawienia w silniku a potem zabierał się za gaźnik, w takich chaotycznych pracach rozgrzebiesz cały silnik i to dopiero będzie sztuka go wyregulować, więc tak sprawdź rozrząd, dobrze by było sprawdzić czy porównać dysze w gaźniku jakie Ty masz a jakie ma Twój kolego któremu taki sam silnik dobrze chodzi, bo cały problem może tkwić w małym szczególe jaki jest dusza główna gaźnika.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bartek1111

zawory nie stukaja tylko tak bo wv ma duzo znakow do ustawienia rozrzadu

 

[ Dodano: 2012-04-16, 21:41 ]

Grzes997 no ok na znakach jest kable wymienione kopułka tez a dysza glowna to w ktorym miejscu jest ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania