Skocz do zawartości

problem z diagnostyką


Gość darekx

Rekomendowane odpowiedzi

witam zakupiłem ostatnio interfejs opel tech obd2 oraz adapter na ALDL interfejs jest na TS232 specjalnie kupiłem laptopa z takim portem bo wiem ze sa duze problemy z interfejsami na USB ale niestety nic to nie dalo interfejs nie laczy sie wykorzystuje program ABCom oraz autoscanner i nic nie dziala na ABCom tylko w jednej zakladce prubuje sie laczyc ale nie daje rady niemam juz sily czy jest ktos z forumowiczow co udzieliby mi jakiejs dobrej rady co z tym fantem zrobić? wiem moglbym pojechać do mechanika ale nie chce płacić chce robić to samemu pomocyyyyyy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może poszukać innej wersji ABCom, a o ile mi pamięć nie myli te roczniki można było odczytać za pomocą spinacza, czyli wymiganie kodów błędu, ja używam do Opla interfejs KKL taki jak do VW działa aż miło.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakto od vw?

wszyscy mowia ze vw i opel maja inne interfejsy

ja mam interfejs od vw na usb ale nic z tego

a samo miganie kodow to mi nic nie daje robie to juz od dawna mi chodzi bardziej o sprawdzenie dzialania sondy wskazan ustawienia przepustnicy dzialania mam sensora itp

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakto od vw?

wszyscy mowia ze vw i opel maja inne interfejsy

Tak to, że VW/Audi/Skoda/Seat czyli grupa VAG ma fejsy bazujące na OBD i OBD2. Opel też ma OBD...

Możesz podjechać kiedyś do mnie, mam fejsa do Audicy, to mogę spróbować przejechać sie przez tą Twoją Vectrę. Mam program do robienia logów więc zapisze ładnie to co mu się każe.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drodzy koledzy widze ze wy jestescie zawsze na miejscu i bardzo wam za to dziekuje ale przypomne tylko ze moja wiki jest z 94 roku i niema obd2 tylko aldl tu jest problem a pozatym to chetnie bym podjechal

 

[ Dodano: 2012-03-22, 19:09 ]

arkos nie umiem chyba wyslac wiadomosci do ciebie prosze o adres gdzie mam podjechac?

moje GG 5600444

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej w wekend oczywiscie moge ale dopiero po 18 bo pracuje piatek sobota niedziela od 6 rano do 18 ale jesli ci to nie przeszkadza daj znac pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania