Skocz do zawartości

Czy to dobre auto. Omega 95r


Gość longin1983

Rekomendowane odpowiedzi

Gość longin1983

No i zakupiłem dałem całe 2800zł

Szkoda ze nie widzieliscie jej miny :-o

(Ja myslałam ze to jest wielkosci audi 80) :crazy:

Narazie boi sie wyjechac na droge. Ale ja zaraz jade na parking Tesco ;-) Zobaczymy co potrafi :lol: . Mocno sie w nich skrzynie psują??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mocno sie w nich skrzynie psują??

 

zależny jak trafisz jak jest wszystko ok to nic z nią nie rób ewentualnie na wiosnę sprawdź poziom oleju i możesz ewentualnie dolać nie wymieniać na nowy.

 

(Ja myslałam ze to jest wielkosci audi 80) :crazy:

 

dobre :lol::lol::lol::lol: Audi 80 razy 2 :lol::lol::lol::lol:

powiem że jak pierwszy raz wsiadłem do Omegi i odwróciłem głowę do tyłu to tez miałem fajne oczy kurde gdzie tam koniec :lol::lol:

 

nakręć filmik z pierwszych jazd kobiety Omegą

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość longin1983

Nie omieszkam, ale poczekam na czarne drogi bo ostatnio krucho z kasą :mrgreen:

Szkoda tylko ze nie manual to by sie powygłupiał :lol:

Wiesz ja jestem słusznej wagi i wzrostu a kobitka 160cm wzrostu i ze 60kila jej bedzie to troche smiesznie wygląda. Ale nie moze sie nadziwic ile miejsca z tyłu :jupi:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie moze sie nadziwic ile miejsca z tyłu :jupi:

 

Z doświadczenia wiem że można tam z tyłu nie źle poszaleć :lol::lol::lol: przecież tam od klapy do oparć przednich siedzeń jest 2 metry, jak przywoziłem moją Omegę z Niemiec to dla mojej mamy łóżko przywoziłem :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt autko może i troszkę duże... aczkolwiek da się przyzwyczaić jak do nowego mebla :D

 

 

ArKos ... zepsute ? ... dlaczego :P ... w moim odczuciu mniej jest sedaników niż kombiaków :P

fakt mniej zapakuje ale... ojj tam ojj tam :D

 

Wiesz ja jestem słusznej wagi i wzrostu a kobitka 160cm wzrostu i ze 60kila jej bedzie to troche smiesznie wygląda. Ale nie moze sie nadziwic ile miejsca z tyłu :jupi:

 

Miejsce z tyłu zawsze można "jakoś" wykorzystać :D

 

Myślę że odnajdzie się w tym autku i będzie sobie chwalić :) a może przy okazji driftu się trochę nauczy :jupi:

 

Z dwojga złego duże autko dla kobiety ma kilka plusów :)

Pomyśl o ilości metalu z przodu która dzieli ją od np. innego autka lub drzewa :) nic jej się nie stanie w razie czego... (oczywiście odpukać :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania