Skocz do zawartości

zamek centralny


Gość oxmark

Rekomendowane odpowiedzi

zamek tył prawy zwariował raz zamyka ale nie otwiera innym razem odwrotnie nawet ręcznie nie zamyka cuda wyrabia za podobną naprawę zapłaciłem 320 zł pomocy!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjąć tapicerkę i sprawdzić, czy we wtyczce siłownika pojawiają się impulsy zamknięcia i otwarcia. Jesli tak, to sam siłownik skończony. Jeśli nie, to mogła się obłamać wiązka ze słupka do drzwi wchodząca lub po drodze od centralki jakiś przewód jest przestrzelony.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

central mi oszalal teraz dziala tylko lewy przod i tyl prawy tyl moge otworzyc ale musze recznie zamykac a przod zamknal sie na amen jak go otworzyc pomcy :-o

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie zaryglował to zdejmij plastik (ten ktory sie wysuwa i chowa przy otwieraniu/zamykaniu), weź duże szczypce czy kombinerki i z całej siły ciągnij w górę. Da radę otworzyć. Miałem ten sam problem w omedze, a centralny jest tam identyczny. Prawdopodobnie pokrzywisz przy tym pręt i zetrzesz gwint. Potem trzeba będzie wkleić plastik.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie zaryglował to zdejmij plastik (ten ktory sie wysuwa i chowa przy otwieraniu/zamykaniu), weź duże szczypce czy kombinerki i z całej siły ciągnij w górę. Da radę otworzyć. Miałem ten sam problem w omedze, a centralny jest tam identyczny. Prawdopodobnie pokrzywisz przy tym pręt i zetrzesz gwint. Potem trzeba będzie wkleić plastik.

 

Ale pomysły :-o nie lepiej ściągnąć tapicerkę i ręcznie odryglować.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Odświeżam trochę temat,z tym że u mnie problem wygląda ciut inaczej(nie chciałem nowego tematu zakładac więc tu pisze). Mianowicie. Jednym z kluczyków nie moge otworzyc auta;/ odpalic odpale,zamknąc zamkne nim,ale za nic nie idzie nim otworzyc, ani od str kierowcy ani od str pasażera. Drugim wszystko ok. Możecie powiedziec że to nie problem skoro jeden działa,ale jak zgubie gdzieś ten klucz którym moge otworzyc no to bedzie lipa. Jakieś pomysły co to może byc/jak naprawic?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie, skoro jednym kluczem zrobisz wszystko a drugim tylko połowę jego zadań to z pewnością z wkładkami jest wszystko ok a wina jest w wyrobionym kluczyku, proponuję porównać obydwa klucze i ewentualnie dorobić drugi prawidłowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania