Skocz do zawartości

Szkoda parkingowa pod blokiem


Gość Dlugi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzisiaj sąsiadka która nie posiada predyspozycji do prowadzenia pojazdów mechanicznych podczas cofania na parkingu pod blokiem uderzyła w Tigrę. Spisaliśmy oświadczenie, a właściwie to ona wszystko napisała. Nie wzywaliśmy policji, gdyż zdarzenie nie miało miejsca na drodze.

Teraz co dalej ?

Musimy iść do swojego ubezpieczyciela czy od razu do jej ?

Jest ubezpieczona w PTU, jakie są szanse na szybkie pieniądze i w jakiej kwocie ?

Jaka forma naprawy najlepsza, szukanie na allegro błotnika w kolorze ?

Drzwiom też się oberwało co z nimi ?

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz oświadczenie sprawcy z numerem jej polisy to z tym oświadczeniem udajesz się do jej ubezpieczyciela, oni Ci wypłacą do miesiąca, myślę że dostaniesz wypłacone za nowy błotnik plus malowanie dwóch elementów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzes997, najbardziej z całej sytuacji boli mnie to że drzwi oberwały, gdyby uderzyła 2cm dalej to tylko błotnik byłby do wymiany. Może uda się taki upolować na allegro w kolorze.

 

Jeszcze jedna sprawa mam czekać na rzeczoznawcę, czy te cztery zdjęcia starczą na udokumentowanie szkody ? Chciałbym jak najszybciej przywrócić auto do stanu użyteczności, gdyż nie mogę otwierać drzwi pasażera.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak Arek napisał zgłaszasz szkodę przychodzi fachowiec z aparatem robi zdjęcia i potem czekasz na kasę i tak jak pisałem wcześniej miesiąc czasu od momentu zgłoszenia szkody ubezpieczyciel ma obowiązek wypłacić odszkodowanie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informacje i mam nadzieję, że już się nic nie wydarzy gdyż Pani ma pechowy tydzień i to jej trzeci "pech" parkingowy w tym tygodniu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

nie stawialbym wiecej auta obok tej pani skoro 3 w tygodniu zapewne od niedawna ma prawo jazdy a tym samym jakim sposobem je uzyskala ??????

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

bu ha ha no to moze jakies olularki by sie jej sprzydaly ? albo niech parkuje w lesie lub na lotnisku tam sporo miejsca i napewno sie zmiesci ,bo w jednym tyg 3em osobom klopot zrobic to duzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania