Skocz do zawartości

Wymiana prownika - regeneracja?


Gość punciak

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie czy warto regenerować LANDI LE98 (Regenerowałem już LOVATO i 3 lata hula jak szalony a za zestaw dałem 49zł)ponieważ zestaw do landi jest 2x droższy od LOVTEC około 100zł i czy nie lepiej kupić używany parownik LOVATO i zregenerować.Który "lepszy" parownik??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie wiem czy nowy, inny parownik będzie z moja instalacja działał prawidłowo bo czy sam podłącze myślę że dam rade zostanie mi tylko regulacja.Czy nie bardziej opłacalne jest regenerowanie starego oryginalnym zestawem wychodzi taniej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Witam, troche czasu mineło od tematu, ale mam podobny problem, otóż są kłopoty z parownikiem, i teraz mam dylemat czy kupowac nowy czy bawic sie w regeneracje? Co sie bardziej oplaca? Słyszałem ze regeneracja to troche ryzyko bo nie wiadomo jaki zestaw naprawczy mi sie trafi bo podobno shity robia a nie dobre emmbrany do tych zestawów naprawczych. Mój parownik to blue star badz jak kto woli tomasetto AT niezintegrowany z filtrem. Możecie coś poradzic co zrobic?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Gość matrix515

Witam jestem tu nowy i szukam pomocy.Regeneruje reduktor Elpigaz cometa widziałem temat chyba na tym forum,ale o to co chce się zapytać tego nie ma.Otóż rozkręciłem reduktor wymieniłem wszystkie membrany,uszczelki wraz z filtrem gazu i skręciłem z powrotem, i została mi jedna część dokładnie taki mały tłoczek i nie wiem gdzie on ma być.Prosiłbym o pomoc jak ktoś się orientuje.Dodałbym zdjęcie ale nie wiem jak.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość matrix515

Napisałem jaki mam model to jest ELPIGAZ COMETA i mam podobny rysunek ale jest nie wyrazny i nie widze tej części tam.Czy umiem tu jakoś wkleić zdjęcie ? Acha ja mam taki typ jak w tym artykule ale tam nie widać tej części http://samnaprawiam.com/poradniki-3877-regeneracja-reduktora-lpg.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania