Skocz do zawartości

vw sharan szyby


Gość radzian

Rekomendowane odpowiedzi

witam kupiłem nie dawno sharona i mam problem z szybami a mianowicie mogę opuścić szyby przyciskim od strony kierowcy tylko szybę kirowcy z pulpitu szybę po przekontnej do kirowcy posarzer obok kierowcy też może opuścić natomiast pasarzer za kirowcą nie może tego zrobić.problem jest jesze w tym że po opuszczeniu tych szyb nie można ich zamknąć żadnym przyciskiem tylko poprzez zamykanie dziwi z kluczyka.nie wim od czego mam zacząć szukać przyczyny.jeden z mojch znajomych powiedział że w mjejscu bazpiecznika powinien być przekażnik który wygląda jak bezpiecznik.czy to prawda?czy coś takiego wogóle istnieje.bardzo proszę o pomoc

 

vw sharan 1997 2.0 benzyna

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kupiłem nie dawno sharona i mam problem z szybami a mianowicie mogę opuścić szyby przyciskim od strony kierowcy tylko szybę kirowcy z pulpitu szybę po przekontnej do kirowcy posarzer obok kierowcy też może opuścić natomiast pasarzer za kirowcą nie może tego zrobić.problem jest jesze w tym że po opuszczeniu tych szyb nie można ich zamknąć żadnym przyciskiem tylko poprzez zamykanie dziwi z kluczyka.

 

To ma na myśli.

Przeczytaj jeszcze raz powyższe, co napisałeś, a potem odrobina refleksji: czy oni zrozumieją, o co mi chodzi?

 

Piszesz ciurkiem, bez znaków przestankowych, nie wiadomo gdzie zdanie się kończy, a gdzie zaczyna. Pomijam już brak dużych liter na początku zdania i ogólnie wiele literówek... W elementarzach chyba troszkę inaczej wygląda, prawda? Przeczytaj posta przed wysłaniem - jest taki guziczek obok "WYŚLIJ", który nazywa się "PODGLĄD" - pomaga, bo czytając sam wyłapiesz swoje babole pisarskie.

Miej szacunek do czytających Twoje posty i pisz w ten sposób, aby wszystko było jasne i zrozumiałe - tym bardziej, że oczekujesz pomocy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o.k sprawdziłem przełączniki.Wszystkie o.k.Niepokoi mnie jednak skrzynka bezpieczników.Może ktoś posiada dokładny shemat z opisem tej skrzynki.

 

 

vw sharan 2.0 benzyna 1997

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIĘKI!!!

 

[ Dodano: 2011-04-24, 10:36 ]

Witam ponownie.Przełączniki szyb -wszystkie o.k.Sprawdziłem również cała instalacje,żaden przewód nie jest uszkodzony.Słyszałem że to może być wina modułu szyb?Gdzie go szukać?Ze schematu wynika że były montowane w dzwiach,ale ich tam nie ma.

 

 

 

WESOŁYCH ŚWIĄT !!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania