Skocz do zawartości

Silnik sam gaśnie


Gość neon251

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadaam punto II z 2001 1,9 jtd od wczoraj mam problem z autkiem cały czas mi gasnie jak odpale nie idzie przejechać nawet nim kawałek oprócz tego pali cie kontrolka silnika czerwona zaglądałem do filtra wylałem rope z tego filtra wygladało to cos jak mleko moze ktos cos pomoże co to moze być..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szymon 1587cm3
do filtra wylałem rope z tego filtra wygladało to cos jak mleko moze ktos cos pomoże co to moze być..

 

To cos wytrąca sie z ropy i zima zamarza. Trzeba to spuszczac przynajmniej 2 razy w roku.

 

Filtr mógł byc juz przytkany, na poczatek go wymień. Całkiem mozliwe ze sie zapowietrza (przez zapchany filtr)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki bardzo wymienilem filtr paliwa i po klopocie :))) silnik pracuje normalnie :) tylko jeszcze czerwona lampka silnika moze zgasnie i bedzie pelen sukces :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szymon 1587cm3
tylko jeszcze czerwona lampka silnika moze zgasnie i bedzie pelen sukces

 

Jesli nie zgasnie w ciagu jednego-dwóch dni to lepiej sprawdzic co zarejestrował komputer i wykasowac.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

po sprawdzeni na kompie wyskoczył blad czujnik wentylatora chlodniczego czyli mysle ze do wymiany czy jakis inny patent jest na to ????

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie piszesz czy ten błąd został skasowany i się znowu pokazał i jeśli czujnik jest uszkodzony to jest do wymiany, choć pierwszy raz się spotykam z takim błędem i nie wiedziałem że wentylator chłodnicy ma czujnik, no ale człowiek się całe życie uczy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz :)podjechalem do kolesia podlaczyl kompa i wykrył 4 bledy juz nie pamietam jakie mniejsza z nimi skasował je i mówi ze gotowe a tu zonk bo lampka swieci sie dalej wiec podlaczył jeszcze raz i wykrył ten jeden blad czujnik wentylatora chlodniczego wr ale dziwny koles niewiem czy niedalo sie go skasowac czy co? mowi zeby podjechac za 2 dni i zobaczym czy nadal ten blad bedzie ale ja mysle ze moze skoro go wykrył to moze on nawala ale czy to naprawde to nie mam pojecia :( szukałem tego czujnika ale niemoge go namierzyc moze ktos wie :) a punciak jak najbardziej z klimom i moze komp nie klamie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania