Skocz do zawartości

Klakson - jaki najglosniejszy?


Gość prezesik25

Rekomendowane odpowiedzi

Gość prezesik25

Witajcie!

Zamierzam zakupic klakson do swojego golfa. Szukam gakiego, ktory robilby wrazenie, czyli porzadnie glosno przerazliwie trabil.

W peugeocie 206 tesciowej klakso n naprawde robi na mnie wrazenie, pojedynczy sygnal, ale strasznie przerazliwy. Ja juz oryginalne wywalilem z uwagi na przegnicie. Zakupilem jakies nowe uniwersalne za 20zeta dostepne na allegro, lecz niestety te sa jakies ciche. Regulowalem je srubka regulacyjna, ale niewiele to dawalo.

Podpowiedzcie jaki oryginalny od jakiej marki auta kupic klakson, aby trabic na takie "swiete krowy", ktore wyjezdzaja na drogi raz na miesiac siejac zagrozenie na drodze.

Poprostu musze miec cos glosnego, aby wywarlo wrazenie na typowym "niedzielnym gamoniu".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może z jakiegoś ciężarowego ale na 12 V nie wiem czy są spotykane, z tego co wiem i słyszę u siebie to Opel ma dosyć głośny klakson, popytaj wśród kumpli co mają samochody i posprawdzaj jak głośno trąbi i taki kup, to co na allegro sprzedają jako zamienniki to są kiepskie i bardzo ciche.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam wypowiedź kolegi: Opel ma dość głośne - takie moje zdanie :) Z drugiej strony nie wiadomo co dla Ciebie oznacza "głośny" :P dla jednych bedzie to norma dla innych już przesada :) Ale sprawdź u kogoś w Oplu "titek" :) u mnie jest on głośny (Astra II) :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość prezesik25

Dzięki za informację.

 

Szczerze... To myślałem już o jakiejś sprężarce + trąbki od TIRa :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szymi870
To myślałem już o jakiejś sprężarce + trąbki od TIRa
nie potrzebujesz żadnej sprężarki w samochodzie , nabijasz butlę kompresorem w domu i to starcza na około 40 razy , a takie trąbki pneumatyczne dają ostro po uszach , znajomy ma coś takiego w busie ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania