Skocz do zawartości

Zimny silik gaśnie Honda Civic 1.4 90km


Gość krzys434

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jaka jest przyczyna,gdy po nocy,odpalam Honde Cicic 1.4,silnik gaśnie do momentu rozgrzania,potem pali normalnie,nawet jak długo postoi,zawsze dzieje sie to po nocy,także falowanie silnika jest dość częste,jak jest nagrzany to w miarę nie faluje,mam gaz założony,ale odpalam z bezyny,wyłączam gaz/senkwecja/,po ruszeniu na zimnym,ciągle gaśnie,muszę go uruchamiać kilka krotnie,proszę o pomoc,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam hHonde Covic 1.4 90 km,po nocy silnik gaśnie,musze wiele razy odpalać,jak złapie temperaturę,to jest wszystko dobrze,nawet jak postoi bardzo długo,zawsze ten objaw jest rano,jeśli chciałbym ruszyć od razu,to silnik gaśnie,auto ma gaz,ale wyłanczam go,w czasie rozruchu,potem obroty falują,do momentu rozgrzania są spadające,póżniej czasami lekko zafaluje,np.zatrzymując się,ale najgorszy jest rozruch silnika po nocy,prosze o poradę ,może któraś ze świec nie pracuje na zimnym?,bo nawet jak postoi 10 godzin zapala normalnie

 

[ Dodano: 2010-09-02, 13:39 ]

Odpalam na benzynie,gaz wyłączony,nawet jak jeżdżę tylko na benzynie to taki objaw jest ten sam,czy na benzynie czy na gazie jest to samo

 

[ Dodano: 2010-09-02, 13:45 ]

gaz dobrze wyregulowany?

mi to wygląda na zbyt bogatą mieszankę na gazie, skutkiem czego na benzynie jest zbyt ubogo i gaśnie

 

Naet gdy jężdzę tylko na benzynie to efekt gaśnięcia jest ten sa, oraz falowanie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naet gdy jężdzę tylko na benzynie to efekt gaśnięcia jest ten sa, oraz falowanie

falowanie na jałowym to silnik krokowy

opisane w dziale poradników, czytaj forum

http://forum.samnaprawiam.com/silnik-benzyna-falowanie-obrotow-na-biegu-jalowym-vt67.htm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania