Skocz do zawartości

Kłopoty z centralnym zamkiem


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

beztytuu1gf.jpgbeztytuu3tc.jpgp280810180102.jpg Witam wstawiłem zdjęcia sory za rozmiar ale nie potrafię zmniejszyć.Teraz trochę wyjaśnień w drzwiach kierowcy jest dołożony siłownik-myślałem że są w każdych drzwiach okazuje się że w pozostałych drzwi zamyka to coś okrągłe z kabelkami(zdj.3).Teraz zdj.1 jak dotknę masą do zaznaczonego punktu 2 zamykają się drzwi kierowcy,gdy dotknę do 1 otwierają się drzwi kierowcy.Teraz zdjęcie nr.2 gdy dotknę masą do 4 pozostałe troje drzwi zamykają się,jak dotknę masą do 3 otwierają się troje drzwi.Czy to coś pomoże w zlokalizowaniu winowajcy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę instalatorzy namieszali w tym samochodzie na zdjęciu nr 2 jest oryginalny sterownik z samochodu i widocznie dołożyli drugi bo nie wiedzieli jak go wysterować i teraz tak albo ta centralka dokładana C571 jest uszkodzona i nie podaje impulsu do oryginalnej albo jest gdzieś przerwany kabel miedzy tymi centralkami, musisz się temu dobrze przyjrzeć

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpośrednio nie ma połączenia między nimi,będę musiał zdjąć izolację z kabli od centralki c571 i zobaczyć dokąd biegną te kable,dwa napewno lecą do siłownika w drzwiach kierowcy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to wygląda na dosyć dziwne połączenie, centralka alarmowa steruje tą dodatkową centralką zamka który otwiera drzwi kierowcy i podczas otwarcia tych drzwi zadziała ten wyłącznik o którym pisałeś wcześniej i on uruchamia oryginalną centralkę zamka i wszystko wskazuje na to że ten wyłącznik lub połączenie wyłącznika z centralką jest uszkodzone skoro jak podajesz masą na odpowiednie piny to pozostałe drzwi działają i myślę że na tym musisz się skupić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania