Skocz do zawartości

nie odpala na benzynie, na gazie pali - calibra


Gość szymon2160

Rekomendowane odpowiedzi

Odkrecilem i cisnienie bylo dobre bo az mi chlapnelo na reke jak wcinolem .

 

Kupilem ten samochod niedawno i sprzedajacy powiedzial ze uszkodzony jest pewien element, nie wiem jak sie on nazywa ale ponizej daje link do zdjecia:

 

http://imageshack.us/photo/my-images/38/83064618.jpg/

 

Czy jest możliwe że przez to ustrojstwo nie odpala na benzynie ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wszystko na to wskazuje, ponieważ kreci i jakby juz zalapywal ale nie odpala. tak jakby mial zbyt male cisnienie, paliwo napewno dochodzi ale moze zbyt malo i moze naprawde ten regulator cisnienia paliwa szwankuje.

 

Jak kupywalem to sprzedajacy mowil cos ze go rozwiercano ale rozwiercil za bardzo i nadal nie odpala. tak mu u mechanika powiedzieli podobno. nie wiem czy to prawda, mam zamowiona cala listwe z wtryskami + wlasnie ten regulator. zobaczymy. Jak odpali to bedzie super bo nie bd musial sie martwic ze gazu mi zabraknie bo zawsze bd mial oprocz tego paliwo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szymon 1587cm3
Wszystko na to wskazuje, ponieważ kreci i jakby juz zalapywal ale nie odpala. tak jakby mial zbyt male cisnienie

 

dokladnie takie objawy daje trafiony regulator, kilka dni temu mialem to samo u siebie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Dziękuje już zamowiłem regulator i dzisiaj będę go wymieniac. Mam nadzieje, że to właśnie jest to i bedzie juz odpalał na benzynie bo caly czas mam stracha ze zabraknie mi gazu.

 

[ Dodano: 2011-08-17, 21:29 ]

Mam jeszcze jeden problem. Wymieniłem regulator oraz wtryski które nie chodziły i jest kolejny problem. Samochód odpala na bendzynie lecz przy dodawaniu gazu to moc maleje zamiast rosnąc i cos strzela z tlumika. Proszę o pomoc co może być przyczyną ?

 

[ Dodano: 2011-08-17, 23:20 ]

A i zapomnialem o tym, że jak chodzi na benzynie to zapala sie kontrolka silnika (żółta)

 

Jak odpalam wszystko wygląda ok, ale jak przygazuje to zaczyna się dławic strasznie.

 

Mam wymieniony regulator, wszystkie świece sa wyczyszczone i sprawdzone, wtryski wszystkie dzialaja.

 

[ Dodano: 2011-08-18, 11:13 ]

I jeszcze jedno. dzisiaj rano chciałem go odpalic i nie odpalil a oznacza to ze nie odpala na zimnym silniku. Prosze o pomoc :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak kontrolka świeci to git bo przynajmniej możesz sobie na komputerze sprawdzić o co biega ;)

 

U mnie też nie pali na benzynie, jak w trakcie jazdy przełączę na benzynę to zero reakcji na pedał przyspieszenia i hamuje silnikiem. Miałem pękniętą rurkę od regulatora - skleiłem i działało wszystko dobrze przez jeden dzień a teraz znów to samo...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania