Skocz do zawartości

Gdzie podpiąć kabel od centralnego zamka i alarmu?


Gość grigorji

Rekomendowane odpowiedzi

Gość grigorji

No i masz.Teraz mam nowy problem jak to się programuje?.Nie wiem dokładnie jaki to autoalarm .Lagendfort to na pewno ale który.Próbowałem programować według opisu LAGENDFORD F14 ale to nic nie reaguje podejrzewam że jest to LF-100 bo ma wtyczkę 10-cio pinową ale jak tą setkę programować?.A może lepiej do jakiegoś serwisu jechać niech to zrobią ,tylko jak mam zapłacić za to programowanie 60 zł to wole alarm za 100-we taki sam nowy kupić.Może to nie jest lagendfort lf-100 bo mój ma inny pilot o taki

 

 

 

 

 

;http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/edfeb0794227d54

 

[ Dodano: 2010-07-01, 20:40 ]

Jeszcze jeden mały szczegół .Otóż nazwa dokładna tego alarmu to LANGEFORD a nie LEGENDFORD

 

[ Dodano: 2010-07-01, 21:37 ]

Tu znalazłem schemat :http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=217214#217214

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadł mi do głowy pomysł, sprawdź czy na tych kablach też jest masa jak odłączysz zasilanie alarmu ?? moim zdaniem nie powinno być tam masy, gdyż masa jest podawana przy włączeniu i wyłączeniu alarmu, zrób zdjęcie płytki od strony elementów i od strony druku coś wymyślimy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sprawdziłem te kable zielony i biały. osobno masę centralny na białym się zamyka na zielonym otwiera

Czy Ty te kable sprawdzałeś jak były podpięte do centralki czy bez kabli ?? jeśli sprawdzałeś podpięte to jesteśmy nadal w lesie musisz te dwa kable odłączyć od centralki i dopiero robić pomiar w ten sposób wykluczymy co jest uszkodzone centralka lub sterownik zamka. Tak myślę daleko nie masz do Grzesia zawsze możesz podjechać i coś zaradzimy :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grigorji

Witam .Dzisiaj jeszcze raz sprawdziłem te kable i jest tak:Odłączony kabel zielony i biały na zielonym jest stała masa ale po dodaniu osobno kablem masy raz do zielonego raz do białego centralny normalnie zamyka i otwiera.Natomiast przy centralce przy odłączonej wtyczce tam gdzie ma być kabel zielony też jest stała masa po dodaniu plusa żarówka świeci a tam gdzie jest biały jest ok żarówka mrugnie.Nie mam już siły się z tym bawić chętnie bym do Ciebie podjechał Grześ może jutro jak by ci pasowało ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usterka od kolegi Grigorji została usunięta tak jak przypuszczałem zwarta była jedna z dwóch diod na wyjściu centralki do sterownika centralnego zamka, po wymianie diody centralka wróciła do swoich funkcji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grigorji

Tak jak Grzes997 napisał za co Mu serdecznie dziękuję i polecam się na przyszłość w sprawach tajemniczych technik motoryzacji ;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania