Skocz do zawartości

Bezpiecznik Tigra


Gość MalaMi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Probowałam już każdej opcji.JUz wczesniej mialam problem z czsowkami bo ruszyly zawieszały i dopiero jak przyszedł czas kolejnego ruchu to znow kawałek i stawały

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz rozmiawaiłam z kolegą z siedlec od ktorego zawsze biore czesci podaruje mi caly ten panelik z bezpiecznikami.Bardzo wam wszystkim dziękuje za pomoc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałuje ,że wcześniej nie zapytałam was czemu wycieraczki same nie wracają , ale ważne ,że wiem już czemu nie wracają i czemu czasówki sie zawieszają , przekaźnik w niedziele bendę miała , jutro zanituje silniczek. Ważne ,że to tylko ten przekaźnik jest do wymiany .Jeszcze raz bardzo wszystkim dziękuję za pomoc

 

[ Dodano: 2010-04-22, 16:55 ]

P.S-Jak bedzie trzeba mogę i reszte silnika rozebrać. Dam radę :faja: .Uszczelkę pod zaworami wymieniłam to i reszte też dam rade :jupi:

 

[ Dodano: 2010-04-27, 09:47 ]

Witam kolegów ponownie...niestety po 1 mimo nowego przekaźnika czasówki nie działają w ogole chcoiaz slysze cykniecie w momencie kiedy powinny zrobic obrot, oraz wycieraczki wracaja owszem...z tym ze prawie do polowy szyby....malo tego wczoraj wieczorem wyjechcialam nagl sie rozpadalo nie dzialaly poproawnie wiec wlaczlalam je dopiero jak mi naprawde zapadalo-a lalo rowno i nagle wywalilo bezpiecznik i dowidzenia....pomozcie chłopaki co z tym jest??

 

[ Dodano: 2010-04-27, 10:43 ]

Zapomniałam oddac po wczorajszym rowniez przestala mi dzialac wycieraczka i spryskiwacze tylnie...a ostke od tynich wycieraczek itp wymienialam naprawiam bylo super

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wymień ten cholreny silnik tam tez tkwi problem jak nie chcą wracać na swoje miejsce, styk który jest za to odpowiedzialny jest uszkodzony i dlatego są takie efekty że nie wracają na swoje miejsce tylko do połowy i wywali bezpiecznik bo styk w silniku dotknie masy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ale moga to też byc kable kolego i nie wiem czy szukac czy co robic??narazie ostsnio jest spokoj-tyle ze tak jak od poczatku bez czasowek i sama wylaczam je jak sa na dole , ale różnie było wcześniej i nie wiem juz co z tym zrobic

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie raz pisałem że nie są to kable, w tym silniku szaleje ten wyłącznik krańcowy, lubi się przytulić do masy i zrobić zwarcie, bez czasówki będzie Ci to działać bo omija ten wyłącznik.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania